Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

To se zove Lansalloy vesanje i to mu je boja. Znaci da je original. Mana tog vesanja je sto se stvrdne i bude kao kamen. Mora da se menja mada su mnogi uspesno uspeli da sa kocionom tecsnoscu odmeknu isto , sto je po meni previse radikalno. Imao sam priliku da uzmem slicne drivere od nekog coveka u Zemunu, ali sam odustao. Kada vidim Alnico uvek se dobro zamislim jer problem sa gubitkom fluksa je tezak za resenje (ovaj ima underhung kalem pa ne pati od tog problema u toj meri). Ja sam vise za 2231 ili ako moze 2235 . Ipak cena je vise nego dobra.Zeljko

Umesto prednjeg vešanja, ima nešto žuto. :lol: Odokativno, koliko je to matoro?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako se ne varam - to je Klipsh varijantane bacajte pare - Eminence APT je boljiAPT50 go driverAPT80 sa najmanjom hornom ...... pa onda APT120 i sli.Bob Crittes ga prodaje kao upgrade visoki za Klipsch

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako se ne varam - to je Klipsh varijantane bacajte pare - Eminence APT je boljiAPT50 go driverAPT80 sa najmanjom hornom ...... pa onda APT120 i sli.Bob Crittes ga prodaje kao upgrade visoki za Klipsch

pa vidi se i po samoj hornici, ne samo kod ovoga, nego i drugih modela sa valjkastim magnetom, da one rupice na uglovima sluze za montazu.... "moje" hornice su bolje jer nemaju te rupice, one su namenjene potpuno jedinstvenom i samostalnom urlanju, pa cak i bez magneta ! :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto mi je sumnjivo oko te cene za TAD! Mora da se presao u jednoj nuli :) Ovo je bukvalno dato dzabe.

taj prodaje te zvucnike (odn on ili neko treci) jos od pre god i po dana...tada sam ih prvi put video na ebay-u..nije mi jasno u cemu je fora..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...