Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Istina. Nije AlNiCo. Ni Sonide nisu AlNiCo ;)Nisam mnogo zagledao slike, a pomislih da je ono crveno poklopac AlNiCo magneta. Sad vidim da se vidi jezgro.Mada, to što nije AlNiCo je plus kod mene. Znači da se nije razmagnetisao jer ga je neko pojačalo tek mrko pogledalo :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e kad bi jos prodavci znali sta je AlNiCo ........

ne kazem da je zvucnjak los , al' AlNiCo nije

samo velim da je moderno reci AlNiCo ......... :rofl:

a to mu dodje kao da za 6" u oglasu napises da je 12"......... racunajuci da potencijalnom kupcu treba 15" :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fini zvučnici u finom stanju za fine pare... išli su ako se ne varam u hohner orgaphone gitarska/klavijaturna pojačala paralalno vezani... nisu standardne 12ice već više11".... premotao sam desetinu komada možda i ovi na oglasu su u najboljem stanju ikad! Ali mislim da ipak nisu baš za kućnu hifu...dernjaju se dosta.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo velim da je moderno reci AlNiCo ......... :rofl:.............

Znam nego volem s vremena na vreme da pecnem AlNiCo klub :P

Fini zvučnici u finom stanju za fine pare... išli su ako se ne varam u hohner orgaphone gitarska/klavijaturna pojačala paralalno vezani... nisu standardne 12ice već više11".... premotao sam desetinu komada možda i ovi na oglasu su u najboljem stanju ikad! Ali mislim da ipak nisu baš za kućnu hifu...dernjaju se dosta.

Ja ih vidim prvi put u životu. Nemam pojma kako zvuče ali poslah Peđi juče poruku da ode da ih posluša jer dobro izgledaju.Ja prvi ič ne kupujem dok ne čujem, a samo svojim ušima verujem. Kakve su da su, moje su :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ladno je podigao cenu ovaj preprodavac za te NeAlNiCo. Juče 85 evra, a danas 99. Ubuduće, ono što vidim da je Ok cena, kažem onom kome treba preko PP i marš u 3PM.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Primetio sam jos jedan cudan fenomen. Naime kada se neki novi uredjaj ili kutija pojavi kod prodavca X vrlo brzo se menjaju vlasnici i svaki put je cena sve veca da bi dosegla neslucene visine. Deluje mi da je su ovi nasi preprodavci teski muvatori. Plus sto za krsine koje su prezivele rad domacih strucnjaka (obavezno u mint stanju) traze bogatstvo.

Ladno je podigao cenu ovaj preprodavac za te NeAlNiCo. Juče 85 evra, a danas 99. Ubuduće, ono što vidim da je Ok cena, kažem onom kome treba preko PP i marš u 3PM.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam da Gagi umalo nije kupio JBL 2226H koje su premazane Boga pitaj čime. Slike na kupujem/prodajem su bile otpozadi. Da ih nije odneo na proveru, zeznuo bi se misleći da tako treba. Neki lak je bio premazan preko membrane i to debelo, kako mi je rekao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...