Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Ja ne kupujem FR-ove iz prostog razloga, da su išta dobri, vlasnik ih ne bi ni prodavao, eto, kad ste videli da Zen prodaje neki FR ? (a pune mu sve prostorije svih objekata u koje ima pristup bez legitimisanja ili plaćanja ulaznice) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo nastavi da up-ujes oglas u svim temama , pa mozda neko i primeti :buehehe: niko ne brani da ga up-ujes dnevno , ako ti je volja

Ne up-am nego mi cudno da niko ni da pita za odlicne a jeftine fr-e a ovamo padanje u nesves za preskupe na ebaju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grešiš "sinak", mnogo grešiš... tema se zove "Kupuj dok nije otišlo" - (kad ja već ne mogu) a ono što se u temi pokaže/prikaže/linkuje, uglavnom brzo i ode - nasuprot tome, ono što ti i mi ostali imamo, ne ide nigde pa nema razloga da se trpa u kategoriju "požuri, prodaće se brzo" jer očigledno je da ... neće... :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.ebay.com/itm/TA0102A-Manu-TRIPATH-Encapsulation-MODULE-STEREO-150W-4-CLASS-T-DIGITAL-/120920851745?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c2771c521

 

Sta mislite o ovome? Moja neostvarena zelja. Pise used ko zna da li su ok mada vidim da je prodao 4 kom. Mozda je neko trgovao sa ovim kinezom? Kakva su iskustva. Ja ozbiljno razmisljam o ovom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...