Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Meni deluje da je prašnjavo. Samo ga zamoli da slika vešanje sa strane. Ako hoće da ih proda, pitaće te "koliko slika želite da napravim, moliću lepo?"

 

Nego, zanima me šta će ti (ako nije tajna) ? Spremaš nešto lepo ?

Još više me zanima što se svi lepe za te Seas ili stare Scanove ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni deluje da je prašnjavo. Samo ga zamoli da slika vešanje sa strane. Ako hoće da ih proda, pitaće te "koliko slika želite da napravim, moliću lepo?"

 

Nego, zanima me šta će ti (ako nije tajna) ? Spremaš nešto lepo ?

Još više me zanima što se svi lepe za te Seas ili stare Scanove ?

 

Tema je kupuj dok nije otišlo... S obzirom da kad god pogledam na nešto na čemu piše "Seas" cena uvek bude trocifrena u evrima, ovo onda ispada prilično... ili jeftino ili sumnjivo ili možda sve štima, samo ko se jednom na ćevap opeče, i u sladoled duva... BTW, ne planiram ništa posebno, razmišljam da skockam neki subwoofer uz elektrostate, pojačalo imam, možda i kutije pa možda onda lakše prodam. Ne znam valjaju li ovi basovi bar toliko koliko koštaju... :icon9:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti Seas koje si postovao izgledaju kao da tuku 30-tu godinu postojanja pa i jače. Ne kažem da su loši ali ne bi trebao da ih kupuje neko ko ne može da ih izmeri, a rizik je i u samoj činjenici da su toliko stari. Ništa njima neće biti od starosti ali ja ne bih smeo da ih kupim na daljinu.

 

Volim prvo da pogledam pa onda izbrojim novce.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda zato sto jedan od najboljih vintage zvucnika koji sam slusao koristi Seas drajvere

 

Ima svrhe kad je vintage zvučna kutija. Samo bas iz vintage kutije, a u toj klasi - nema smisla. Tako izvučen iz vintage konteksta teško će se snaći sa savremenijim jedinicama (srednji i visoki). Osim ako nisu svi u fazonu da čekaju da im naleti srednjetonac i visokotonac iz neke vintage kombinacije koju su slušali.

 

Druga stvar, zavisi i koje Seas drajvere. Ima ih mali milion.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...