Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

kada je on pisao hvalospeve o tom metaxasu ja se kao potrudim da nadjem jos neko misljenje o tome i naletim na recenziju kena kesslera

koja je bila jedno od najvecih poseravanja koje sam citao u zivotu. tvrdio je da se preamp ponasa kao RFI antena koja kupi sve zivo, da moras da radis selekciju kablova, da odaljis PSU i slicno, da je phono sranje itd. ruku na srce rekao je da je linijski deo preampa super isto kao i izlazno pojacalo.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, ivan_ said:

Pa samo kažite Karapandža, šta me mlatite sa linkovima. :baby:

6 minutes ago, grau said:

kada je on pisao hvalospeve o tom metaxasu ja se kao potrudim da nadjem jos neko misljenje o tome i naletim na recenziju kena kesslera

koja je bila jedno od najvecih poseravanja koje sam citao u zivotu. tvrdio je da se preamp ponasa kao RFI antena koja kupi sve zivo, da moras da radis selekciju kablova, da odaljis PSU i slicno, da je phono sranje itd. ruku na srce rekao je da je linijski deo preampa super isto kao i izlazno pojacalo.

 

 

Pa šta je sad,jel dobro pojačalo ili ne?:umnik2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada je on pisao hvalospeve o tom metaxasu ja se kao potrudim da nadjem jos neko misljenje o tome i naletim na recenziju kena kesslera

koja je bila jedno od najvecih poseravanja koje sam citao u zivotu. tvrdio je da se preamp ponasa kao RFI antena koja kupi sve zivo, da moras da radis selekciju kablova, da odaljis PSU i slicno, da je phono sranje itd. ruku na srce rekao je da je linijski deo preampa super isto kao i izlazno pojacalo.

 

 

Verovatno zbog eksternog PSU?

Na slican nacin je Metaxas uradio DAC. Nije se proslavio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, crni said:

ima i Accolade 2, povoljno.

samo, izgleda da je neki suster menjao vesanja na Lowther-ima.

na jednima umest odozdo, zalepljeno odozgo. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/29/2016 at 0:57 AM, Zen Mod said:

ma to je super za preprodaju napolje

pa ni u srbiji niko nece da kupi lowthere gde je vesanje budzeno i skracivano, a onda zalepljeno pogresno naopako. zamisli samo da to probas da prodas negde napolju, ode reputacija na dobos.

radjena su sva 4 drajvera i to dosta davno, zamenska vesanja verovatno nabavljena na KP. samo da se napasuje velicina a tvrdoca, komplijansa, nedaj boze spajder koji se kod lowthera obavezno menja, to nikom nista.

a prodavac ni ne zna koji su drajveri unutra, prepisao je sa neta a ima najmanje 3 opcije sta moze da bidne.

steta zvucnika, moglo je to da se nabije u neku policu sa knjigama bez ledja pa da se nabudzi za slusanje akusticne muzike

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, sir Oliver said:

 

16 hours ago, chakija said:

Jedino sto oce da izgubi kompas ponekad...

Ne gubi on kompas, nego je bezobrazan i prevarant. Te pločice su na oglasima odavno, a cena je red 100, red 130, red 310, pa opet 100, sad im je dodao High End, ali i još jednu 0 u cenu.

Uostalom dovoljno je da se baci pogled na sve oglase i da čoveku bude jasno o čemu se radi:

http://www.kupujemprodajem.com/24279-1-gradaaudio-svi-oglasi.htm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...