Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

izvinjavaj zero, bilo namenjeno drugaru iznad :)

inače, na ebay nekoliko dizanja uzastopno teško da možeš da vidiš, obično samo 2 kada neko povisi svoj maksimalni iznos..

tj na vrhu je ali proceni da mu je cifra u zalihi slaba i da bi neko mogao da ga prešiša , onda se doda max kolko proceniš pa šta bude..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izvinjavaj zero, bilo namenjeno drugaru iznad

 

Nemam što izvinuti, prijatelju! :cheers:

 

na vrhu je ali proceni da mu je cifra u zalihi slaba i da bi neko mogao da ga prešiša , onda se doda max kolko proceniš pa šta bude..

 

E, ovo ima smisla!

Hvala! :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uredno je prodat, pogledaj malo bolje.

Erfolgreiches Gebot= winning bid.

656€ kako rekoh

 

uredno je prodat, pogledaj malo bolje.

Erfolgreiches Gebot= winning bid.

656€ kako rekoh

Nema veze šta piše, (745) je samo jednom ponudio 656eur u 14:24:19 i  proglašen pobednikom a predhodna ponuda (150) ima vreme od 16:24:58 . Čak i da je vreme pogrešno upisano zašto bi (150) propustio za par evra nekome ko je samo jednom dao ponudu, a bilo je još dosta vremena za bidovanje. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

heh, ja ti kažem da je prodato a ti zapeo da teoretišeš.

745 je postavio svoj maksimalni iznos u vreme koje si ti naveo a 150 je pokušao da ga prebiduje u ono drugo vreme i nije uspeo.

razlika koju vidiš nije nekoliko već tačno 5 evra koliki je step pri ovolikom iznosu ponuda (preko 500€).

pogledaj i prethodni pokušaj od 150 , nije uspeo, i opet je razlika tačno 5€.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

heh, ja ti kažem da je prodato a ti zapeo da teoretišeš.

745 je postavio svoj maksimalni iznos u vreme koje si ti naveo a 150 je pokušao da ga prebiduje u ono drugo vreme i nije uspeo.

razlika koju vidiš nije nekoliko već tačno 5 evra koliki je step pri ovolikom iznosu ponuda (preko 500€).

pogledaj i prethodni pokušaj od 150 , nije uspeo, i opet je razlika tačno 5€.

stvarno ne 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stvarno ne 

..izvinjavam se.. greška..Kad sam pre odprilike godinu dana dao burazeru koji živi u Minhenu da proda jedne moje hornice preko Ebeya insistirao sam da ne dozvoli da odu ispod 200 evra. Realno, ispalo je da nisam mogao da dobijem više od 60 evra a ako bih ti sada pronašao tu licitaciju svakako bi zaključio da je neko to kupio za nešto manje od 200evra. Međutim, te horne su još uvek kod njega u garaži. I još nešto, živo me interesuje, koliko bi ti dao za ovu bazu gramofona?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tvoj burazer je onda mogao da postavi aukciju da kreće od neke cene , čak i 1€ ali da postavi uslov minimalne cene (ispod koje neće da prodaje) jer na to kao prodavac ima pravo. onda se lepo biduje i ako se završi rok aukcije a da nije dostignuta ta cena koja je postavljena (ona se ne prikazuje onima koji biduju, dok se ne dostigne), nikom ništa.

 

garrard sigurno nije stavka koja me zanima tako da ne mogu da ti dam odgovor na to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

post-436-0-23306900-1372109945_thumb.png

 

Ako može pitanje,

zar nije iznos napisan zelenom bojom znak da je roba prodana?

Na drugom gramofonu je iznos također zelen, ali je prekrižen. Zašto?

Na drugim aukcijama sam nailazio na crvene i zelene iznose pokraj gotovih aukcija. Zato sam pomislio da je zelena boja znak da je roba prodana, a crvena da nije bilo ponuda ili da najviša ponuda nije dosegla unaprijed određen donji prag kojeg si je zacrtao prodavatelj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ova druga precrtana stavka je jasna. lik je dao cenu ali i dao opciju kontraponude. neko je ponudio niže od tražene cene pa je prodavac prihvatio.

na prvom vidiš da piše da je bilo 22 bida.

boja na ovakvom prikazu nema veze (prikaz završenih i uspešnih prodaja, valjda je otud zeleno) , a ako ti učestviješ u bidovanju, kada je zelena, vodiš, kada je crvena, neko te izgazio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ova druga precrtana stavka je jasna. lik je dao cenu ali i dao opciju kontraponude. neko je ponudio niže od tražene cene pa je prodavac prihvatio.

na prvom vidiš da piše da je bilo 22 bida.

boja na ovakvom prikazu nema veze (prikaz završenih i uspešnih prodaja, valjda je otud zeleno) , a ako ti učestviješ u bidovanju, kada je zelena, vodiš, kada je crvena, neko te izgazio

 

 

Ovo je prikaz završenih aukcija. Nisam sudjelovao u bidanju. Sad sam tek prvi put otvorio predmet jer me zainteresirao razgovor o tome je li prodano ili nije i potražio predmet među zavšenim (beendet) predmetima.

Zato su cijene u boji i iz te točke je proizišlo moje pitanje.

 

Svakako hvala na odgovoru. Sada mi je jasnije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...