Jump to content

Muka sa racunarom!


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

ne mora da znaci da je crkla, recimo da je nesto oko hladjenja GUP-a. mozda se samo dosta greje pa se to desava.evo jedno od mogucih resenje: skini recimo ubuntu sa sajta (obican LIVE CD) i pokreni isti. ako na linuxu nema toga znaci da je nesto sa windowsom i driverima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 76
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ne mora da znaci da je crkla, recimo da je nesto oko hladjenja GUP-a. mozda se samo dosta greje pa se to desava.evo jedno od mogucih resenje: skini recimo ubuntu sa sajta (obican LIVE CD) i pokreni isti. ako na linuxu nema toga znaci da je nesto sa windowsom i driverima

Видим да ће неко морати на поправни јер није пазио на часу :rolleyes: Пажљиво прочитати реченицу изнад слике у почетном посту, ако треба више пута.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa da ali mozda je do drivera za chipset ili sta vec sve moze da zaglupi a kod drugog racunara nema tog nestaganja koji se kod tebe javio. evo jos jedna glupa stvar koja zna da zeza: jel si ocistio prasinu iz AGP-a na ploci? mozda je tu problem. meni se to desilo jednom sa RAM-om

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti je za utehu, tvoj problem je sitnica u odnosu na moj. U firmi je crko mail server i kompletna prepiska od zadnje dve godine, djuture sa adresama i vaznim podacima, je obrisana.Pozitivna vest je bila da backup hard diska sa podacima ne postoji. Veselo... :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti je za utehu, tvoj problem je sitnica u odnosu na moj. U firmi je crko mail server i kompletna prepiska od zadnje dve godine, djuture sa adresama i vaznim podacima, je obrisana.Pozitivna vest je bila da backup hard diska sa podacima ne postoji. Veselo... :rolleyes:

Добра утеха ;) стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti je za utehu, tvoj problem je sitnica u odnosu na moj. U firmi je crko mail server i kompletna prepiska od zadnje dve godine, djuture sa adresama i vaznim podacima, je obrisana.Pozitivna vest je bila da backup hard diska sa podacima ne postoji. Veselo... :rolleyes:

A koja je firma u pitanju? Odgovor moze i na PM.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti je za utehu, tvoj problem je sitnica u odnosu na moj. U firmi je crko mail server i kompletna prepiska od zadnje dve godine, djuture sa adresama i vaznim podacima, je obrisana.Pozitivna vest je bila da backup hard diska sa podacima ne postoji. Veselo... :rolleyes:

Spasavanje Hard Diska:http://www.datarecov...s/harddisk.htmlhttp://www.datarecov...s/cenovnik.htmljeste da kosta - ali ako su vazni podaci u pitanju za poslovanje firme - zasto da ne ...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Све што сам могао и знао сам пробао!Ништа нисам урадио.Овом приликом се свима захваљујем што су хтели да ми помогну.Е сад у оквиру ове теме ново питање:Има ли ко неку АГП графичку карту Н Видиа Ф икс 5600 или бољу - Ати 9600 или бољу, да хоће да је отуђи.Наравно исправну.Сваки договор могућ :tongue10: Извињавам се Администрацији, да не бих писао као Оглас.Хвала!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Стево-почетниче, пробао сам то што си написао, а то сам и написао у предходним постовима, и све ради како треба.Хвала у сваком случају   :thumbsup: А сад ново питање: нуде ми ГК-ту ГФ 6800 128ТД за 25 Евра.Купити или не, питање је сад?Наравно ако је у потпуности исправна, мада нисам љубитељ Н Видије више волим АТИ.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kupi to i ne razmisljaj 6800 je odlicna grafika cak se i danas moze lepo koristiti, ali se sad ja pitam da li si probao drugu grafiku kod tebe da tu nije ipak software posto radi na drugoj masini ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Аli se sad ja pitam da li si probao drugu grafiku kod tebe da tu nije ipak software posto radi na drugoj masini ???

Питање је одлично, све што сам имао пробао сам, наравно само оно што је исправно.И даље тврдим да су у питању неки драјвери, за ГК.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...