Jump to content

Garage Sale revisited...


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 100
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...

cena ?

Pogledah, upravo, valjda zbog Forum-ovih problem-a, nestade moj odgovor Tebi, još pre puta postavljen.Dakle, cena je predmet dogovora. Bila je povoljnija pre puta nego sada... Ne zbog puta već zbog novih saznanja o tržištu...No, polako, ako/kad se kupac javi, dovorićemo se, kao i do sada...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 nedelje kasnije...

Ovako: može i zamena za cevno pojačalo koje može da zadovolji moje electrostatic-e...Ili neko (ne mora biti cevno) pojačalo koje će zadovoljiti moj neizdrž... i electrostatic-e ;)SVAJA(by @Sipi) je tu visoko postavila metar...Da počnemo da se dogovaramo, ko zna gde ćemo stići...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovako: može i zamena za cevno pojačalo koje može da zadovolji moje electrostatic-e...Ili neko (ne mora biti cevno) pojačalo koje će zadovoljiti moj neizdrž... i electrostatic-e ;)SVAJA(by @Sipi) je tu visoko postavila metar...Da počnemo da se dogovaramo, ko zna gde ćemo stići...

A koliko je to metara u W-atima, otprilike :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 5 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

I dalje F3 i VSAudio... Cene su (po)malo padale zbog nekih drugih želja... Raspitajte se ako Vas zanima...Pošto su želje pomalo posebne, može se desiti da (ako postoji želja) umesto F3 dobijete SVAJA-u...Pojednostavljeno: od 4 pojačala (Hiraga, AlephMini, F3, SVAJA), najmanje jedno je osuđeno na preseljenje...Za svako od njih me vezuju i veoma lepa prijateljstva... Dakle, nije mi lako... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...