Jump to content

Garage Sale revisited...


zika

Preporučeni Komentari

I ja sam dugi niz godina bio pod pritiskom one dve vertikalne crte, Postavljena slika, zaglavljen između podstanarstva, nezaposlenosti i onoga što imadoh... E, al' kao što se svi pametni raduju kiši jer znaju da će posle biti sunce, tako sam i ja svoju "nevolju" ponosito izneo do kraja kiše, i eto, smeši mi se lep, sunčan dan ;)

Plavetnilo nad tvojom glavom, ponekad, me veseli više nego čist izostanak kiše, nad mojom. Nekako sam ja, već, mator...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 100
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ajte obadva u najblizu ( obojici) kafanu ....... znacke ipucaljke na sto i - udri po :drinks:

Ne pijem. Idem da se napojim sokom od jabuke... Hvala...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A šta si ono rekao, za koji je ovo Opel? Ili je onaj ruski punjač baterija? :scratch_head: Pojasni, bar tebe da ne opominjemo...

Ovo je za hlađenje reactor-a...Kao što vidiš, nisam ni ja ništa bolji od ostalih...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto misliš da su svi videli slike na fifi fooroomu? Ja nisam, pa ne znam od čega su... Siguran sam da bi reč dve olakšale identifikaciju... Mislim, koliko snage ima, šta sve ume i tako...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto misliš da su svi videli slike na fifi fooroomu? Ja nisam, pa ne znam od čega su... Siguran sam da bi reč dve olakšale identifikaciju... Mislim, koliko snage ima, šta sve ume i tako...

U pravu si. Al', već kod prve poruke sam ispravio post. Ne sudite strogo o starcu...Da budem kao i obično, iskren, slike su postavljene da bi olakšale jedno dopisivanje o, mogućoj, razmeni... Kad sam, već, kopao da nađem slike, stavih ih ovde, da ubijem dva komarca jednim udarcem. No, i sam znaš, komarci su teški za udaranje i pojedinačno...Baš zato što se slike na HiFiles više ne vide, nisam to ni znao, ovim udaram tri komarca...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Cabasse Sloop M4 (#309293&309294 i #320441&320442)

Postavljena slika će, verovatno, od sutra, biti u ponudi. Razmislite...

Da ja ne pišem, Mika je napisao dovoljno... Njegovi su 2-way, manji. Ovo su 3-way, sa dušom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...