Jump to content

Garage Sale revisited...


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 100
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Neće. Inače, postojala je želja da čoveka pozovemo da se vidimo, međutim, kada smo sračunali kvadraturu i kilažu, došli smo do zaključka da je sigurnije da za susret sa velikim magom clobasse rezervišemo neki drugi termin :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neće. Inače, postojala je želja da čoveka pozovemo da se vidimo, međutim, kada smo sračunali kvadraturu i kilažu, došli smo do zaključka da je sigurnije da za susret sa velikim magom clobasse rezervišemo neki drugi termin :)

oće oće ćeš da vidiš kad crv počne da radi :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: čini mi se da za jedan takv susret, ako i ja budem prisustvovao, trebaće malo bolje armirana zgrada :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

oće oće ćeš da vidiš kad crv počne da radi :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: čini mi se da za jedan takv susret, ako i ja budem prisustvovao, trebaće malo bolje armirana zgrada :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:

Ima jedna velika ravnica na obali kod Buljarica. To je dovoljno veliko, taman za sastanak Forum-a...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima nekoliko puteva, ni sam, ikada, ne znam kojim ću krenut'... Ne mo'š me u'fatiti, ni za živu glavu... Na stranu što imam jataka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obelix-i na drumu...

vikend bio ludilo, riba nije radila vrijeme fenomenalnoooooooooooimam 7-8 štapova javi kad kreneš da ne šedimo jedan pored drugog na buljaričkoj plaži a da ne progovorimo koju pametnu :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

0. Po svemu sudeći, jedan par Cabasse je reserved... Ostaje drugi par koji je bezecovan ali nije reserved...

1. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena po dogovoru, veoma povoljno...

2. zvučnici, rad Sava Velikinca (dvosistemski, Peerless driver-i, bas-reflex, postoji slika na HiFi-Forum-u a i gore), cena 500.

Obezbeđivanje sredstava za novi krug...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

0. Po svemu sudeći, jedan par Cabasse je reserved... Ostaje drugi par koji je bezecovan ali nije reserved...

1. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (edvard) cena po dogovoru, veoma povoljno...

2. zvučnici, rad Sava Velikinca (dvosistemski, Peerless driver-i, bas-reflex, postoji slika na HiFi-Forum-u a i gore), cena 500.

Obezbeđivanje sredstava za novi krug...

Daj malo, predstavi Hiragu i na ovom forumu; znaš i sam da oni koji su tamo banovani ne mogu da priđu programskom sadržaju... :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Par parova cabasica :scratch_head:= 4 komata?

Jedan par je našao zainteresovanog. Ostaje drugi par... Da, to daje 4 komada... 2x2=2+2=4Naravno, ako ne računamo i druge stvari koje na prodaju. Taman da se primereno odradi novi project...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan par je našao zainteresovanog. Ostaje drugi par... Da, to daje 4 komada... 2x2=2+2=4Naravno, ako ne računamo i druge stvari koje na prodaju. Taman da se primereno odradi novi project...

I drugi par je našao svog (novog) vlasnika.Ako neko ima dobar način da nam pomogne u prevozu (BG-NI) obojica bismo mu bili zahvalni...Ostaju u ponudi:1. pojačalo Hiraga (predstavljeno, ovde, na Forum-u) (slike su date gore) (edvard) cena po dogovoru,2. zvučnici, rad Sava Velikinca (dvosistemski, Peerless driver-i, bas-reflex, postoji slika na HiFi-Forum-u), cena 550 (podložna dogovoru).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa sad, ako treba da ga secam iz Bg da bi ga cuo, ...mislim stvarno :serbvidkakisicl0:

Mene što se tiče, ne treba. Naći ćemo... Nit' meni, nit' kupcu se ne žuri...Takav sam, kakav sam, ćutim 'di sam, ni za 'di sam, nisam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene što se tiče, ne treba. Naći ćemo... Nit' meni, nit' kupcu se ne žuri...Takav sam, kakav sam, ćutim 'di sam, ni za 'di sam, nisam...

Ma dobar si ti :) Tamo 'di si. ... Za tamo si... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...