Jump to content

RMI-FC100


zdrawcke

Preporučeni Komentari

Da ne bih brabonjao vise po onom mom Vincent topicu, evo da 'krenem novi. Poceo sam da se mlatim sa Roenderovim FC100, jer ce verovatno bolje da se slaze sa mojim high WAF zvucnjacima. Pre nego sto se izblebecem na big diy, da promolim prvo glavu ovde. Dakle, nisam bas nesto uspeo da nacentriram svoje dvostrane PCB-ove (gadjaju mi se nesto jupice) pa sam se bachio na prepravku dvostranih u jednostrane. Posto sam vec nadaleko poznat po doterivanju plocica naustrb parazitnih impedansi, molio bih za jedan review krajneg rezultata:post-577-042792700 1277582090_thumb.gifRacunam vec da cu morati da podebljam ove izlazne i linije napajanja, posto su upola uze od Roenderovih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moze potpitanje - bez namere da ti frljam koncepciju ? - s obzirom na krajnju vrednost uredjaja koji pravis , kao i cinjenicu da vec imas komplet fajle za optimizovane plocice - zar nije najisplativije platiti nekome da ih napravi ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moze potpitanje - bez namere da ti frljam koncepciju ?

- s obzirom na krajnju vrednost uredjaja koji pravis , kao i cinjenicu da vec imas komplet fajle za optimizovane plocice - zar nije najisplativije platiti nekome da ih napravi ?

Pa gde je tu onda razonodaPostavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e ako je tako ........ :Viannen_loungelizard:

onda podebljavaj ....... i idi u sirinu

Nego... Sto svi pricaju da je skupo napraviti FC100? Vidim da je i Roender pomenuo cifru od oko 1800e. Ja sam skoro pokupio sve delove i nije me izaslo vise od 250e. Trafoe cu da pocupam iz GC-a, NJL semplujem, ali cak i kad bih sve kupovao ne vidim kako bih presao 500e.Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ipak dvostrane ili ?

Napravih i jedne i druge, ali sam krenuo da popunjavam jednostrane. Podebljacu suzene vodove kasnije 1.5mm2 zicama. Ako nekome trebaju dvostrane, poklanjam, ali jupice se malo gadjaju. Nego, deder bachi mi molim te ipak FC100 thread u pdf-u na mail. Adresa: zdravke na gmail.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zamoljavam zdrawcke-a da ti ga posalje - meni treba citava vecnost sa standardnog Telekom ADSL-a .ti da si neki Duh Koji Hoda - vec bi imao taj pdf :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ima li neko finalnu verziju fajlova da narucimo da se urde te plocice kako treba ? Vidim na velikom forumu da ima i neka MK2 varijanta zna li neko nesto o tome ?Evo u prilogu kako se rade plocice ovde :)

post-127-098007200 1279555924_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima zdrawcke - skidljivo :rofl: sa big diya , dakle - imam i jaako hoces - posaljem ti veceraske na mail su nabavljivi ti tranzistori easy tamo gde si sad ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...