Jump to content

Žarula fest - Varaždin


sstrsat

Preporučeni Komentari

Evo da obavjestin da ce se dana 03 / 07 ove godine odrzati u Varazdinu (u Glazbenoj skoli) manifestacija pod nazivom Zarula fest Varazdin.

Pozitivni vitrovi koji su zapuhali sa prvog Triode festivala u Krasnom su bili onaj finalni poticaj koji je doveo do osnivanja Zarula kluba u Varazdinu. To je grupa samograditelja cijevnih pojacala (iznenadjuce je i prosto nevirovatno koliko ih ima u toj relativno maloj sredini) koji su sad i formalno osnovali klub i navedenog dana pripremaju izlozbu svojih radova. A tih radova ima ne samo dovoljno nego im mozda bude problema sa velicinom prostora za izlozbu.

Tema o tom dogadjaju je na audiofil.net

http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=11910&PN=1

Vecina nas koji smo bili va Krasnom ce doci kao gosti a poneki ce donit i ponesto svojih uradaka.

A kako je bilo i va Krasnom, tako je i za ovo poziv otvoren svima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 38
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jasno da je svakome normalnom coviku itekako zao zbog toga ca se dogodilo Sipijevom sinu ali mislin da ovakva tema (najavna) ipak nije misto di se to iznosi. Ljudi koji to organiziraju sigurno nimaju nista sa tim dogadjajem. A i sam predsjednik Zarula kluba je zamolio da se obavjest o dogadjaju postavi na svim forumima iz ex-yu regije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

 Ма не дрвим, каква црна младост уређаји су као пре тридесет година!А о кутијам да и не говорим   :sarcastic_hand:.Па само да донесем три фртаља мојих уређаја, могу да иду кући, а где су остали са овог и ко зна колико још форума!Двадесет први век је, једну десетину смо већ потрошили, скоро!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za pocetak - oni su napravili vec 2-gi fest ;mi nismo jos nijedan , a kako ide - i necemo .a kako ide - i da ga napravimo - ja vrlo verovatno ne bih doneo nista na fest (sem rakije ) - jerbo me mrzi - nisam vise dovoljno mladznas ti vrlo dobro o cemu ja pricam kad kazem mladost-entuzijazam :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tako je - to smo ti mi Srbi .nista nama ne treba , sem djavola za vratom ;onda imamo smisao zivota - neko te jase i za sve ti je kriv , i ti sretan zadovoljan , jer su sve ostale brige manje :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Komplimenti za dobru volju i organizaciju :good2:Ali,WTF??? :scratch_head:post-20-058783800 1278345157_thumb.jpgpost-20-035939700 1278345174_thumb.jpg

sl. 1.- Umjesto drvenog klina...valjda! Simpa je ideja - prigodna šala u vezi teme festivala. :)sl. 2.- Duevel planet varijacija! Pa, ne mora sve biti u CNC tehnici - ljudi se zabavljaju dok rade!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drveni klin... Ti si jos veci saljivdzija :buehehe:

A brate, da sam napisao fejz plag morao bih možda znati objasniti nekom da znam ćemu služi, a ovako sam samo stvari nazvao pravim imenom - DRVENI KLIN!A Duevel i taj zvučnik iz VŽ imaju jedan zajednički detalj koji je dovoljno karakterističan da ih se može povezati.Vidio sam i slušao i Duevele, a i druge zvučnike sa DRVENIM klinom u sebi. Nisam to prvi put vidio sada.Poanta je da su se ljudi zabavili neopterečeni nadmetanjem ili snobovskim razmišljanjima.Kad odeš na neki auto tuning susret vidjet ćeš svega i svačega - nešto je izraz neukusa, nešto je stvarno dobro napravljeno, a ponešto je rađeno radi same zabave.Lijepi pozdrav sudionicima susreta u VŽ!Moja zadnja dva centa na ovu temu!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moja zadnja dva centa na ovu temu!

(Jebeš čovjeka koji drži do riječi :sarcastic_hand: )Sipi, pa na to sam i mislio! Sve se nekako preozbiljno shvaća u mjerenju dužina... Ljudi, druženje i zabava na prvom mjestu, a ako se napravi nekakav pandan Vavaku još i bolje!Evo još jedna runda, kolega! :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tako je - to smo ti mi Srbi .

nista nama ne treba , sem djavola za vratom ;

onda imamo smisao zivota - neko te jase i za sve ti je kriv , i ti sretan zadovoljan , jer su sve ostale brige manje

:buehehe:

Pa da... Ima NAS (Srba) koji ne da smo mnogo pametni - vec najpametniji! Sve ono sto drugi urade ili ne valja nista ili MI (Srbi) to mozemo mnogo lepse, bolje...

Puno price i reci iza kojih, u glavnom, ne stoji nista... I za NAS (Srbe) dokle god smo takvi i nije drugo nego "korbac" i "vodja". :frusty:

A sad na 'ladno pivo - jer i to garant NAJBOLJE ispijamo! :buehehe:

Nego, da se vratim na temu: cestitke na drugom odrzanom DIY Festu! Na tome mozemo samo da vam (jos uvek) zavidimo!

Pozdrav!

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...