Jump to content

Triode festival - Krasno 2010.


Beli

Preporučeni Komentari

Srećom niste u Rusiji...pa da odaberete Grozni...Gdje god se okupili želim dobar provod i druženje...A možda vas i neprikosnoveni DIY autoritet :buehehe: Zerowaf posjeti. :happy64: Stoga sam malo naklonjeniji lokaciji sjevernije od BG. Da se provincijalac ne izgubi u velikom gradu! ;) A ako dogodine bude "TF mkII" u Krasnom, nadam se da je pristup dozvoljen i nečlanovima foruma koji je organizirao događaj!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

lako je vama iz hrvatske bilo to da organizujete kada imate mesto sa takvim imenom - krasno pa kad neko pita ucesnika koje mesto su oni odabrali a on odgovori: bilo je krasno!!a sta cemo mi u srbiji kad nemamo tako neko zgodno mesto ili bar ja nisam cuo za njega.Ovo sa tim krasnim je lukav potez organizatora i on se unapred osigurao od fijaska svih vrsta.A sta cemo mi..

E nismo birali misto po imenu nego po kriteriju da nam nitko ne smeta i da ni mi nikome ne smetamo. A "hotel" va Krasnom je ustvari crkveni objekt (tamo je poznato Svetiste) pa smo popunili sve sobe i time se osigurali da nam ne ulete recimo ljubitelji planinskog cvica ili kakov simpozij uzgajivaca ovaca :buehehe:

A ako dogodine bude "TF mkII" u Krasnom, nadam se da je pristup dozvoljen i nečlanovima foruma koji je organizirao događaj!

Pristup svima dobre volje je bil otvoren i ove godine a bit ce i na svakom buducem festivalu. Vise puta je va temi bilo naglaseno da uopce ni vazno da li je netko od prisutnih clan foruma ili ne.Dogodine virovatno nece bit va Krasnom neo na nekoj drugoj lokaciji.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Strssat, nisam ulogiran na audiofilu (nema nekakav poseban razlog zašto nisam!), pa slabo pratim pisanja. Iako, naravno ponekad bacim oko!Kada sam ženi pokazao TV prilog na "jubito"** kao iz topa je odvalila: "Pa, zašto nisi išao!?"Iskreno, ne znam zašto nismo otišli bar na jednodnevni izlet!** Za neupućene u lokalne prilike: pred koju godinu je naš ministar policije dokazao da sve one šale o policiji nisu vicevi nego anegdote!Ne sjećam se točno povoda, ali se nešto bio razljutio na filmiće objavljene na, kako je on rekao - "jubitou"...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...