Jump to content

Electro Voice 12TRXB


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 127
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jes' majku mu - opet logistika gubi rat... :connie_nutzo:

Jel' treba ja, k'o ratni komandir, da te podsećam na važne stvari...? Dakle, mistriju u ruke i...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel' treba ja, k'o ratni komandir, da te podsećam na važne stvari...? Dakle, mistriju u ruke i...

Sad sam se setio da imam ultimativnu stratesku prednost - kotao od grejanja je na mojoj teritoriji a njime mogu neograniceno da dejstvujem (leti ukljucim, zimi ugasim) :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad sam se setio da imam ultimativnu stratesku prednost - kotao od grejanja je na mojoj teritoriji a njime mogu neograniceno da dejstvujem (leti ukljucim, zimi ugasim) :connie_nutzo:

Заборавио си главни вентил за воду, и да затварањем дренажних путева,односно путева за извлачење контамината(канализационе цеви),стратешка предност представља крах бојишта.Ваљда си то имао на уму пројектовањем склоништа,оћу рећи подрума :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Заборавио си главни вентил за воду, и да затварањем дренажних путева,односно путева за извлачење контамината(канализационе цеви),стратешка предност представља крах бојишта.Ваљда си то имао на уму пројектовањем склоништа,оћу рећи подрума :connie_nutzo:

E, tu je Sipi u prednosti. Ja nemam šta im zatvaram i zavrćem, mogu samo da ih zasipam... Da bi se vratili na temu: recimo, zvucima sa Electro Voice 12TRXB...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da bi se vratili na temu: recimo, zvucima sa Electro Voice 12TRXB...

Sad ce zence: "Sta sad radis?"Ja: Citam!Z: "A sta to?"Ja: Pa o tome kako zvuce oni zvucnici sto sam zamalo pomislio da ih kupim! Z: :connie_nutzo: Ja: :buehehe::umnik2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro ........

OD OVOG MOMENTA OGLAS JE SVECANO ZATVOREN ;

STA JE DOGOVORENO - TO VISE NIKO ZIV NE MOZE DA UPRATI :connie_nutzo:

osecajte se slobodni nastaviti sa ontopicnim offtopicom

:buehehe:

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pero - napisacu ti ispod avatara : "mačak oko vruće kaše" Postavljena slika

ako hoces nove , jeftine,efikasne ,ne-fifi zvucnike - pogledaj Econowave projekat koji je napravljen u 2 primerka - Sync i SuperFi .

DamirDJ je takodje napravio , a mozda i nije , tj. ko zna sta je napravio i vec presao na nesto drugo .....

kutija 70-ak L , BR

bass 12" Beyma , nabavljiva u PSP (NS , zastupnik )

horn/waveguide - savrsena kineska kopija JBL , kao i Selenium kompresioni driveri - nabavljivo kod DamirDJ

skretnica - delovi iz trafike ( zvuchniak objavljivao adresu tipova iz NS koji rade spulne , papir u ulju kondovi kod dekija )

bass - oko 250E par ( secam li se dobro ? ) sto je malo za neodymium 12"

horne - oko 35-40E par

kompresivni driveri - oko 100E par

imas slike , visok WAF , nekriticno smestanje ;

sa Babelom kod Synca se tresu prozori u neaudiofilskom maniru

žila , dubina , you name it .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Beyme 12LW30/N su oko 150eu kom. Selenijumi 45eu kom. Sad je tek doslo sve na svoje mesto sa 12b4a preampom...juce cuo bassivus...danas bricoje tj chakija.Sale cak i ti si sa upalom uveta cuo fenomen sa rezonancijom samog ushnog kanala od zenskog vokala.Jedina mana...je sto beymama treba vremena da se posteno razradi pro vesanje (signal generator, neki amp i par dana gimanstike). SuperFi ih sada ganja i sa 2A3 monoblokovima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...