Jump to content

Babelfish J


Mikorist

Preporučeni Komentari

Pravio sam onu varijantu zvucnog kabla sa cat5 gde se uplicu 3 utp kabla, i nikako ne svira. Pomisljao sam da je problem jer nije u teflonu pa zato pitam gde ima da se kupi. A u podrumu mi stoji 50-tak metara obicnog utp ali ne znam gde da ga upotrebim sem da do komsinice provucem mrezu pa da imamo interni hot-video-line

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 768
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kako se zove ta firma pored? Da se mi van bg-a dokopamo nekako mreznog teflonca...

Izvini Sync sto si se upec'o, nema firma pored nego se zezam sa Impulsom i njegovom lemilicom kojom je obecao da ce neke da bije u glavu :ermm:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...UTP za 24 dinara metar, kada se presece, slepe se parice i nema tamo mnogo traga bakru, rekao bih cink i kojesta...

To onda nije mrezni UTP kabl jer sa tako necim ne bi mreza radila ni pod razno :ermm:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To onda nije mrezni UTP kabl jer sa tako necim ne bi mreza radila ni pod razno :ermm:

Pa zar nisam upravo tom cinjenicom i poentirao? Cetiri para izolovanih zica u zajednickom omotacu i eto, svasta se nudi i prodaje kao UTP kabel... Trgovaca ima svakojakih. Robu nabavljaju sa svih strana, a zamisli kolika je ulazna cena kada u 24 dinara dobije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je ionako pravljeno da svira na bar 100Mb/s tako da razlike u audio domenu ne moze da bude :rofl:

Ovu recenicu treba uramiti:

To je ionako pravljeno da svira na bar 100Mb/s tako da razlike u audio domenu ne moze da bude :thumbup:

P.S.

Ja ovde u blizini imam kablove za Gigabitnu mrezu.....

Mozda parce dobijem....heheheh :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Saznao sam vec koriste SVASTIKU nije sala :rofl: CAT 6 SUPER GIGABIT S.STPhttp://www.swastikab.com/cat_6e_utp.html145 oma na kilometar- nema sta bolje je od VDH

cool :thumbup: spakuj mi jedno 47 oma i posalji ...... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako cemo tako, i ovaj sajlovani telefonski za medubanderasenje je bolji od VDH :thumbup:

A da vam posaljem ja onaj specijalni samonoseci PTK?Pa ako necete njega u pojacalo onda ga stavite na trimer kad kosite travnjake umesto silka :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...E al' se mozes naslusati i nasmejati a i zabaviti kad se pomenu kablovi... :thumbup: ...

Odlicno je zezanje sa kablovima - i ko ne zna nista o elektronici ima sta da budzi i zamajava se :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen jel moze jedna slika izbliza kako stoje jfetovi na plocici ?Moze i skica...posto ne znam kako nogice i gde treba da stoje - pise samo Q1na plocici - ostali tranzistori imaju nacrtan polozaj... :thumbup:

imas to vec postovano u threadu - bese pomoc prijatelja od Slobe , pa od menevrati se i naci cesedit:lemstino webhamsterska multitaskerska :cheers:http://www.diyaudio.rs/index.php?/topic/118-babelfish-j/page__view__findpost__p__4027buzir ide na srednje nozice
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...