Jump to content

Babelfish J


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 768
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

plasim se da ne zavrsim na bar 30kila... :huh:

Cuvam ti kutiju za A5 :huh: Povuci rucnu, izbroj do deset, pa se vrati na pocetak.Staje sve ono sto si prvobitno zamislio, drzi se toga.U toj kutiji je ve
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Music boy, interkonekt, 1.5m, 328pF kapacitet sa konektorima. Za usporedbu interkonekt koji mi je pravio Nikomi ima sa konektorima 67pF na 60cm duzine. Ili recimo VDH D102MKIII na 60cm sa konektorima ima 94pF.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, proveri da li ti ovo stane u kutiju...post-13-1245051519_thumb.jpg

Ne moze imam 140mm da plocica ne dodiruje nista :huh::huh: Jbga mora biti mala - a u resto prostora moze neki relej sa zastitom i tako to... :huh: Sta da stavim mesto motorun kondova ???Ma ljudi - ovo mi je prvi Amp koji sklapam - opusteno !P.S.(drugi ce da bude verovatno sporet)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne moze imam 140mm da plocica ne dodiruje nista :huh::huh: Jbga mora biti mala - a u resto prostora moze neki relej sa zastitom i tako to... :huh: Sta da stavim mesto motorun kondova ???Ma ljudi - ovo mi je prvi Amp koji sklapam - opusteno !

miko - zaboravi fenseraj koji ne moze da stane ;uzmi 4 konda u Pi filteru (C-R-C) , na bilo kojoj plocici koju dobijes uzivajako hoces fenseraj - onda ti ne gine DUPLO veca kutija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Music boy, interkonekt, 1.5m, 328pF kapacitet sa konektorima. Za usporedbu interkonekt koji mi je pravio Nikomi ima sa konektorima 67pF na 60cm duzine. Ili recimo VDH D102MKIII na 60cm sa konektorima ima 94pF.

Moze i VDH....i onako mi treba samo oko 80mm po kanalu.A i inace mi je svo ostalo ozicenje VDH...Ma uplescu dve srebrne zice i to je to.... :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ima li bolje od babela za prvi put :huh:

Има, Мини-Бабел :huh: Него размишљам, шта ако се Администратор навуче на Прављене справе?Па оно сцена из Суве Реке, туку лопатом Админа јер се навуко на УС (DIY ) :huh::huh::lol: СтоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...