Jump to content

Laptop baterije


sir Oliver

Preporučeni Komentari

:buehehe: Koristio si Win7 i on ti ubio bateriju?! :buehehe:http://www.elitesecurity.org/t390224-Microsoft-RC-ubija-laptop-baterijePogledaj ovde, ima svašta da se pročita. U svakom slučaju, ne gine ti rasturanje baterije i vađenje, pa reset eeproma. Džabe ćeš da je napuniš, kad elektronika u bateriji kaže laptopu da baterija ne valja. U nekim BIOSima ima opcija za rekalibraciju baterije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 74
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja cu nju da napunim, imam regulisani srtujno naponski izvor ali je problem sto elektronika i dalje misli da je ona prazna. To treba nekako resetovati

Тако сам се Ја правио "Паметан" :buehehe: и прчкајући убио батерију од свог ЛТ-опа Јабука Г4Боље купи нову батерију!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod mene na Aceru trči Win7, danas sam dva sata i sedamnaest minuta radio u SW na bateriju i još par minuta zujao po internetu, pregledao poštu, vežbao "da sjaje oči" i posle toga zagasio u "hibernaciju" a da me nije opomenuo da sam ispraznio bateriju. Verovatno nije mnogo ostalo (sudeći po ikonici) ali još nije kritično a moram napomenuti da mislim da je SW prilično zahtevan, čak i bez zamajavanja sa renderima. Branko nema sreće i to je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni laptop sluzi kao desktop evo pune dve godinenikad nisam vadio bateriju i samo par puta koristio laptop na bateriju cisto da vidim koliko traje. trajalo 1.5 sat na pocetku, traje i sad toliko posle dve godine. malo sam se uplasio kad sam video sta sve pise na ovoj temi, ali koliko vidim sve je u redu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni laptop sluzi kao desktop evo pune dve godinenikad nisam vadio bateriju i samo par puta koristio laptop na bateriju cisto da vidim koliko traje. trajalo 1.5 sat na pocetku, traje i sad toliko posle dve godine. malo sam se uplasio kad sam video sta sve pise na ovoj temi, ali koliko vidim sve je u redu.

+1pu, pu, pu... daleko bilo!!! Misim da ga ne ureknem!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Nije stvar u novoj bateriji ( mada nije isplativo dati 70-90 E za novu za ovakav laptop. Jos tolko pa nov laptop i to bolji od ovog) nego u principu. A i malo u profesionalnom izazovi.

Gde ima nov laptop za 150 eura, u Niš?

Ja da sam ubio bateriju neprekidnim držanjem na računaru nikako ne bih njeno punjenje smatrao profesionalnim izazovom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nego ko je nego Vule ;sve gledam kome ce prvo pukne film - njemu , pa ce podivlja po obicaju , ili meni - pa ga banujem pre divljanjaigre bez granica :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro - moram da priznam da ima jedno pozitivno brojanje , iako je pomalo paradoxalno - jer se zasniva na nepostojanju najnegativnijeg brojanja :buehehe: ;jes' mu jezik cesto pogan , ali nije kao neki - shizofren , a perfidan . to sto zna da oprica nesto kao da zna sve ( a ne zna ) je ipak opsti srpski greh ... :cheers:znas onu Kastanedinu kategoriju "sitnog mucitelja" ...... vule ipak ne pokazuje bitan elemenat da bi to bio - konstantnost pritiska .... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...