Jump to content
Leonardo

Zanimljivi & smešni na You Tube

Preporučeni Komentari

Jedna od najskupljih i najboljih domacih reklama. Nije mi jasno zasto je prikazana samo par puta i skinuta. A one sto mi jedu zivce se pustaju bezprestanka

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Jedna od najskupljih i najboljih domacih reklama. Nije mi jasno zasto je prikazana samo par puta i skinuta. A one sto mi jedu zivce se pustaju bezprestanka

Вероватно нису питали Шапера и њему сличне пре објављивања :coffee: стоН_Колд

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Gospodin Stein rece jednom

Ili ona kineska: ko sa svrabom u guzi legne, smrdljivih se prstiju budi... :coffee:

iliti ono o Muji i Hasi: Dal mi je ovo ispod noktiju blato ili govna. Mora da su govna. Oklen blato u guzici?http://notas.guanabee.com/2009/10/hot-chick-smells-buttcrack/

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Fudbal ne ljubim previše, tačnije ne ljubim ga uopšte.Tim pre me je oduševio genijalac koji ovako precizno može da šutne fudbalsku loptu, ili je to možda trik ? prosudite sami :blackeye:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Fudbal ne ljubim previše, tačnije ne ljubim ga uopšte.Tim pre me je oduševio genijalac koji ovako precizno može da šutne fudbalsku loptu, ili je to možda trik ? prosudite sami :angry7:

Pa ovaj gađa bolje od Taličnog Toma, Doc Holidaya i kapetana Mikija zajedno! :blackeye:;)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nije smesno vec strasno ali u svakom slucaju zanimljivo:

Ne znam da li se ovaj surfer izvukao u svakom slucaju alal mu jajca za hrabrost ( ludost):

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ma koja Sara Bojl. Vidite cudo:http://thechive.com/2010/01/15/some-people-grow-up-to-be-doctors-video/#more-73466

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ma daj... Nije tako bilo. :hyper: Lazu, majku im imperijalisticku. Ovo je flagrantno falsifikovanje istorijskih dogadjaja. Prava istina je ovo: :blush:;) Tata seta klinca po parku i kada je pored njih prosla neka dobra ribeterina, cale promrmrlja- Uh, kakva picica!Klinac ga cimne za rukav- Tata, tata! Sta si rekao?-Nista sine, rekao sam eno je pticica.Klinja ga opet cimne za rukav-Tata, a jel imaju one decu?-Imaju sine.-A kako im se deca zovu?-Zovu se ptici.Klinja ga cima za rukav-Tata, a jel imaju oni decu?-Imaju sine.-A kako im se deca zovu?-Zovu se pticici.-Tata, a jel imaju oni decu?-Imaju sine.-A kako im se deca zovu?-Zovu se pticicici.-Tata, a jel imaju oni decu?-Imaju sine.-A kako im se deca zovu?-Zovu se pticicicici.-Tata, a jel imaju oni decu?-Imaju sine.-A kako im se deca zovu?-Zovu se pticicicicici.-Tata, a jel imaju oni decu?-Imaju sine.-A kako im se deca zovu?-S I N E! Rekao sam P I C K A!! :cray:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...