Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Da li postoji način da se na ovom forumu ne kače odlomci iz primitivnih domaćih serija, i ovi video-klipani sa youtube-a sa narodnjacima? Ima toliko toga i zanimljivog i smešnog...

Evo, da bi se mi ostali spasili "ovoga", predlažem da se otvori posebna tema "Domaći(nski) klipani sa youtube-a", i da se to sve tamo preseli.

Fala vi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li postoji način da se na ovom forumu ne kače odlomci iz primitivnih domaćih serija, i ovi video-klipani sa youtube-a sa narodnjacima?

Fala vi.

Postoji,navedite to u pravilima to bar nije problem,a ako baš toliko smeta obrišite. Ja bi sam ali izgleda da ne mogu,bar još nisam našao način.

Evo, da bi se mi ostali spasili "ovoga", predlažem da se otvori posebna tema "Domaći(nski) klipani sa youtube-a", i da se to sve tamo preseli.

Usput "ovoga" se odnosi na mene ili na odlomke iz primitivnih domaćih serija, i ove video-klipane sa youtube-a sa narodnjacima? Dobro je znati...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Usput "ovoga" se odnosi na mene ili na odlomke iz primitivnih domaćih serija, i ove video-klipane sa youtube-a sa narodnjacima? Dobro je znati...

Mislio sam da je očigledno. Ako sam naveo više toga, što nisi samo ti kačio, već i drugi, onda se "ovoga" odnosi na okačeni materijal, koji bi bio preseljen u posebnu temu. Tako bih ja uradio. Pošto ja nisam Admin, odluku će on doneti. Ja sam samo dao predlog. To što je okačeno nije protiv pravila, ali sam mislio da makar na ovom forumu toga neće biti, ne u većim količinama.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...