Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ma jok, sada sam bio ozbiljan. Covek na ulazu na nudisticku plazu vidi ogromno obavestenje "Budite vrlo oprezeni, ovde ima pedera!" Krene ka plazi i u pesku spazi pobodenu malu tablu na kojoj je nesto pisalo sitnim slovima. Sagne se on a tamo pise "Lepo smo vas upozorili!" :rules:

:buehehe: :buehehe: :buehehe: Carski :roll1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, tu sam, ...bilo bi bolje da da odgovorim u web-kamericu,pa mozete i mene u ovu rubriku,,,Skapirao sam da sirota BetsyK u stvari sma premali Xmax za tu osetljivost, neki cinculator na mh-audio mi je proracunao da ce cistog basa biti samo do nekih72-3 dB, + jos neki postovi Godzile,GMa,Planet10 ekipe na DIY ,o tome kako ce srednji i visoki deo spektra zvucnog da propeva tek kad se Betsiki odfikari bas nekim kondom, i doda bas-helper, pa...mos'te misliti gde me je to povuklo - gledam posto su Beta15, i jeftiniji Selenijumi... u medjuvremenu sam investirao ogromnih 50E u jedan mali ampic-Denoncic i zadovoljan sam, brum od Scotta je nestao,cujem detalje koje nikad pre nisam... :character13: ...A ne javljam se zbog stida, naravno... :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, tu sam, ...bilo bi bolje da da odgovorim u web-kamericu,pa mozete i mene u ovu rubriku,,,Skapirao sam da sirota BetsyK u stvari sma premali Xmax za tu osetljivost, neki cinculator na mh-audio mi je proracunao da ce cistog basa biti samo do nekih72-3 dB, + jos neki postovi Godzile,GMa,Planet10 ekipe na DIY ,o tome kako ce srednji i visoki deo spektra zvucnog da propeva tek kad se Betsiki odfikari bas nekim kondom, i doda bas-helper, pa...mos'te misliti gde me je to povuklo - gledam posto su Beta15, i jeftiniji Selenijumi... u medjuvremenu sam investirao ogromnih 50E u jedan mali ampic-Denoncic i zadovoljan sam, brum od Scotta je nestao,cujem detalje koje nikad pre nisam... :character13: ...A ne javljam se zbog stida, naravno... :(

slusaj..ovaj sinak..ako cemo o stidu, ja prvi ovdi ne bi trebao da se pojavljujem..a tek ce da pukne tikva, samo da zgazim u pravljenje...econow..ne pominji mi ga..smrkne li mi se, zajedno cemo nabavljati seleniume..ne bih da ti stajem na rep, ali sviraju majku im..javi se na pp ako te bas interesuje predmetna tematika ..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, tu sam, ...bilo bi bolje da da odgovorim u web-kamericu,pa mozete i mene u ovu rubriku,,,

..................................................................

A ne javljam se zbog stida, naravno... :(

Ništa to nije sramota. Mogu ja da počnem sa svojim promašajima ako će ti biti lakše... Nisi jedini.

Pao si, ustani i koračaj dalje Postavljena slika :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....

A ne javljam se zbog stida, naravno... :(

ajd ti lepo smisli jedan interni GB za Baby DiyA Coffee Mug

pokreni temu , napravimo design i Bog te vido

napravis , isporucis

dole stavis "made by Proud Owner of Betsy " Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slusaj..ovaj sinak..ako cemo o stidu, ja prvi ovdi ne bi trebao da se pojavljujem..a tek ce da pukne tikva, samo da zgazim u pravljenje...econow..ne pominji mi ga..smrkne li mi se, zajedno cemo nabavljati seleniume..ne bih da ti stajem na rep, ali sviraju majku im..javi se na pp ako te bas interesuje predmetna tematika ..

kakav sad EW , ima da te razdjakonim !! Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slusaj..ovaj sinak..ako cemo o stidu, ja prvi ovdi ne bi trebao da se pojavljujem..a tek ce da pukne tikva, samo da zgazim u pravljenje...econow..ne pominji mi ga..smrkne li mi se, zajedno cemo nabavljati seleniume..ne bih da ti stajem na rep, ali sviraju majku im..javi se na pp ako te bas interesuje predmetna tematika ..

Rekao bih da je mislio na Eminence Beta 15 i Selenium 15" bashelpere za svoje FR-ove. .......I nemoj da mu staješ na rep :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kakav sad EW , ima da te razdjakonim !! Postavljena slika

ja kad me muka pritera uvek mora da stekam bekap plan, inace bi odmah od stra` skocio kroz terasu i vise se nikad ne bih vratio, cak ni uz oluke.. dakle, psiholoski, sve ovo teram sa jakom voljom koju crpem iz osecaja da ipak postoji nesto relativno zadovoljavajuce, a ne nedostizno :Viannen_loungelizard: valjda tako rade i ninje...uvek sa sobom nose po flajku varikine - kad im se slosi od crnog, oni se pospu i pobele :sarcastic_hand:

ali mene toliko pecka za buduce narastaje i porred svega i svega o cemu sam mastao, da ako jednog dana, ikada budem pri tolikoj nesvesti i volji da napravim ovo, pa makar ...makar se prtvorio u makaronu:

http://drzlab.com/projekti/almm.html :assshake:

Rekao bih da je mislio na Eminence Beta 15 i Selenium 15" bashelpere za svoje FR-ove. .......

I nemoj da mu staješ na rep :buehehe:

ti mi znas sta je covek mislio!? ja sam bre ovde kamen mudrosti i znam, sve znam! ..barem kada su promasaji i smutnje u pitanju...

@pchelac..pitaj g Vladac-a sta mi je napravio sa onim svojim internet radiom.. pokrenuo mi je, mada nehotice, svaki facijalni misic cija je aktivnost povezana sa osecanjima bola, patnje, neprijatnosti, tegobe, uzasa ... :to_become_senile::sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti mi znas sta je covek mislio!? ja sam bre ovde kamen mudrosti i znam, sve znam! ..barem kada su promasaji i smutnje u pitanju...

Dobro 'ajde, ti si kamen... :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim, stid sto ne isprobah bar dosad onaj TQWT sto ga osmisli Tatko-na-zvucnik, ono, od bilo cega...tu je cini mi se bilo jos i najvece bas pojacanje(mozda malo nekontrolisano, ali wth...), rekose sede brade na DIY - moze to da se potera i da se dobije bas ,za tiho slusanje (OK za mene) ali ce visoki i srednji da 'pate'...(nije OKza mene)...Bem li ga, videcemo....A sholje sa diyaudio.rs logom sam ionako 'teo da pravim kao donaciju za DIY show, a kasnije da ih trampim koji komad, za kondic ovde, zichicu tamo... ako se uopce budu nekom svidele... Probacu da ipak uradim taj TQWT, sad bar imam amp koji ne bruji... :to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...