Jump to content

Daljinski za TV (for reserve)


zika

Preporučeni Komentari

Potreban je daljinski: EN2N36H za Hisense TV: 32A4K.

Potreban je kao reserve za postojeći. Rado bih nabavio 2 primerka.

Prodavac koji me je zavljačio dve nedelje, i više, mislim da je Subotica, napokon je javio da ga nema...

Pisao je da je poslao, da mu se pošiljka vratila, i još toga. Sada je, valjda, i njemu dosadila laž.

Zahvalan sam i za svaki mogući putokaz ka rešenju ne-gorućeg poriva...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Da, to je taj, ali, starac nema, moram priznati, nekeko, namerno, duugo pre ove potrebe, nekako još od stare štednje, nalog/način_plaćanja za ali-ja... Nije hitno... Prihvatam svaki vid pomoći... ;)

Znam za, baš, to mesto/link, pokušao sam da ohrabrim mlađe da mi to nabave, ali, avaj. Bilo ih je, ne rođaka nego daljinskih, jedno vreme, ponovo, više, sada je, opet, samo jedan... 

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А да купиш неки XIAOMI телефон који има IR предајну диоду (нпр. Redmi Note 11) и инсталираш Mi Remote ако га већ нема по дифолту?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima na sajtu daljinski rs

DALJINSKITV.COM

Daljinski za Hisense univerzalni za LCD, LED, Plasma i CRT televizore. Onlajn Shop Srbija. MOB: 062/851-9555

 

i Univerzalni i posebno neki modeli slični...

 

DALJINSKITV.COM

Daljinski upravljac za Hisense Led Smart EN2G30H Onlajn prodaja daljinskih Srbija 062/851-9555

Ima 062 Telefon pa pitati 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

celofan ili ne (paropropusan je), osnovno je ne drzati daljinac u ruci all the time

cellofan stiti od sveprisutne prasine, jes, ali ako se isti non stop prevrce po rukama, celpfan cini situaciju jos gorom, dobije se totalna kaljuga unutar daljinca, prakticno 10x gora situacija no da je isti bez celofana

to od nekoga ko je ocistio miliJon istih, fala bogu pa vise ni svoje ne cistim - maltene se i ne koriste

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Drina generic remote rešio je stvar. 2 primerka, potrajaće dovoljno, verujem...

Dr.Techno site je sve rešio brzo i uspešno. Pomoglo im je i to što nude sâmo ono što i imâju u skladištu.

Hvala svima na pomoći i odvojenom vremenu.

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Sad, kada, nakon popodneva provere svega što mi je potrebno za uživanje, naručena su još dva primerka, povoljnije, sa drugog mesta, te je sve, zaista, rešeno, naravno koliko TV, sam po sêbi, izdrži ili korisnik... ;) Volim kada mogu da štrikliram posao kao završen...

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...