Jump to content

Krell DC zaštita zvučnika


Preporučeni Komentari

On 4/18/2024 at 5:11 PM, LightMatic said:

Dobar dan drago društvo,

 

eo

ne moze rele nizeg napona, ne moze i jare i pare - i polutalas ispravljanje i nizak napon trafoa i prekidacki tranzistor relativno malog pojacanja i velika struja coila releja

mora 24Vdc rele, ne vise od 70mA

sve je jasno sa slike

 

 

Krell protect edited.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako Bog da, u ponedjeljak krećem u realizaciju ove zaštite što si postavio, pa ću vas izvjestiti o rezultatu. Zahvaljujem se svima na uloženom trudu i vremenu, posebno jednom i jedinom Zen Mod-u. Nadam se da ćete nekad imati koristi od moje malenkosti.....:friends:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa izmeri Rdc coila, to je dovoljno precizno, znaces odmah i struju, kad pise nazivni napon

s obzirom da imas 4 sekcije, vezi u paralelu 2 i dve, ako coil pokaze da mozes da ih koristis

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 59 minuta, Zen Mod reče

zbrljos

Šta ti je to zbrljos ? 

Nema kod mene loš deo - ako na to misliš.

Zaštita može na bilo šta da se stavi koliko ja kapiram. I na ono što ne treba. 

Vidim i da na M25 stavljaju zaštitu ovde pa nikome ništa. 

Problem je ako kupim slušalice od par iljada €... Ne bi da rizikujem :D

Zaboravim pot da sam odvrnuo do daske - dođe jak signal i zdravo slišalice sa tolikom strujom. :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 minuta, Zen Mod reče

pa izmeri Rdc coila, to je dovoljno precizno, znaces odmah i struju, kad pise nazivni napon

s obzirom da imas 4 sekcije, vezi u paralelu 2 i dve, ako coil pokaze da mozes da ih koristis

Provjeriti ću u ponedjeljak, prije ne mogu.

Dobro si primjetio, oko sokolovo :respect:, ovi moji relay-i (ako još postoje u mojoj ropotarnici) su sa 3 reda kontakata a ne sa 4, prepadoh se šta sam sad zeznuo, kakve 4 sekcije kontakata, kad pogledah sliku imam šta vidjeti.... svaka ti čast, stvarno si nezamjenjiv....:friends:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno sam zadnji hajvan, sad sam samom sebi **** sve po spisku. U prvoj rečenici poruke iznad sam htio napisati "Izmjeriti ću" a ne provjeriti ću.... trebao bih se poklopiti ušima i da vas barem danas više ne maltretiram.... oprostite....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...