Jump to content

Trafo-i!


LightMatic

Preporučeni Komentari

Dobar dan, imam za ponuditi 2 identična trafa, neznam jesu l' korišteni, meni laiku izgleda da nisu ali okarakterisati ću ih kao polovne. Naziv proizvođača se vidi na slici, ostale generalije su:

Dimenzije jezgra: visina-9,5cm, širina-8cm, debljina-5cm

Primar (crna/crno-crvena) 230VAC

Sekundari:

(nar./bij.-nar./nar.) 2x63VAC,  (zel./zel.-bij./zel.) 2x37VAC,  (crv./bij.-crv./crv.) 2x176VAC

(bij./bij.) 634VAC,  (žu./bij.-žu./žu.) 2x305VAC,  (sm./bij.-sm./sm.) 2x12VAC,  (pl./bij.-pl./pl.) 2x21VAC

Nadam se da će nekom trebati ovi trafoi, prihod od njih će u potpunosti biti proslijeđen u vidu donacije ili Aleksu ili za forum ili pola-pola, ljudi smo, dogovoriti ćemo se :cheers:.Treba uzeti u obzir i transport.

Kako se ono kaže, sretna kupovina :cheers:.

P1080544a.jpg

P1080545a.jpg

P1080546a.jpg

P1080550a.jpg

P1080552a.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

No problemo, ovdje su slike samo od jednog ali oba apsolutno isto izgledaju. Novac ide direktno Aleksu i/ili forumu, nema potrebe da ja primam novac. Kako da riješimo transport?

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa, za donaciju Aleksu, slijedeći link: 

A za forum imate link za donacije na naslovnoj strani.

Znam da ćete me naći, u to ne sumnjam:cheers:, ali ipak ćemo trebati smisliti način.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znate kako se kaže, nikad nije kasno. Ja neću i ne želim da utičem na vašu prosudbu, dajte koliko možete, ja se samo nadam da ćemo uspjeti olakšati forumskom kolegi ovu muku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemojte misliti da nešto potenciram ovdje, ne hvalim se i ne žalim jer ipak je Aleksova muka puuuno veća od moje, supruga i ja smo izdvojili jedva 25E (razvukli razni prioriteti plaće i prije nego su stigle), ovo mi je jedini način da podignem taj iznos.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 28 minuta, Superhik reče

Kolega LM ce novac od prodaje uplatiti Aleksu.

Ako mislite na mene, nema potrebe da se ja miješam, uplatite direktno fondaciji.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tek sad vidim temu :respect:

Hvala dobri ljudi.

Imao bi i Aleksa štagod da ponudi, da nije sve rasprodao... ostao mi poluispravan XA sa trafoom koji zuji i jednim kanalom kome landara bias (samo sam kupio delove na koje sumnjam da zamenim, i eto tako stoje godinu ipo), te par ručno motanih fullrangera (različitih membrana)... rasturen dac... nesastavljen preamp, kome ne radi dobro softver...

Baš i nije roba za koju bi se neko grabio.....

Sistem imam, ali je u raspalom stanju :rofl: :(

Hvala Vam još jednom :preved:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...