Jump to content

Kako povezati?


popaj

Preporučeni Komentari

Kupio sam internet strimer Cocktail Audio N15D i jako sam zadovoljan zvukom. Ima odličan D/A konverter i iz njega idem direktno u pojačalo. Na strimer sam vezao i eksterni hard disk preko USB ulaza i to zvuči fenomenalno. E sad, imam još jedan USB ulaz i na njemu sam probao jedan obični eksterni DVD za računar i sa njega puštao audio diskove pošto imam ogromnu kolekciju. I to zvuči odlično iako nisam očekivao. E sad, pošto imam CD plejer Denon DCD 2560 hteo bi da njega nekako povežem na USB ulaz. Denon ima klasične RCA izleza kao i optički i koaksijalni izlaz. Postoji li neka vrsta kabla sa kojim bi mogao da povežem ovaj CD kao transport na USB ulaz Internet strimera? Nadam se da ste me razumeli :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Jel taj denon ima baš toliko loš DAC? Poveži ga na pojačalo sa RCA :D

Inače, to što hoćeš treba ti onaj valjda coax-to-usb, ima toga dosta reći će ti ovde iskusni ljudi.

Izmenjeno od Koja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 11 minuta, Koja reče

Jel taj denon ima baš toliko loš DAC? Poveži ga na pojačalo sa RCA :D

Inače, to što hoćeš treba ti onaj valjda coax-to-usb, ima toga dosta reći će ti ovde iskusni ljudi.

Nije uopšte loš D/A konverter na Denonu, nego je ovaj bolji. U principu hteo sam nalo bolji transport od one eksterne igračke koju sam probao.

Izmenjeno od popaj
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...