Jump to content

L metar


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 9 months later...

Medju radioamaterima je to veoma cesto aplikacija koja je obavezna... te prema tome iz moje baze RA shema evo vam site pa skinite semu i hex file za PIC kontroler, a ako je neko voljan nek napravi PCB pa cemo da radimo (evo ja mogu da programiram PICove)http://py2wm.qsl.br/...LC_meter-e.html

Da podignem temu i ponovim link: LC MeterŠteta što je ovo stalo.Mišljenja i predlozi?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj drugar ima ovaj:

http://www.elementa....=731&nivo4=7312

MY64, za njegove potrebe je i vise nego dovoljan, a koliko je tacan ne znam...

Frekvenciju dosta precizno meri, ne secam se kolika su odstupanja...

Sve sto mu nedostaje je L mrerenje...

Ja, za svoje potrebe odem do drugog coveka koji ima solidan L metar (socidan po ceni, ostalo ne znam) i odradim sta mi treba...

Moj licni unimer je kinez sa pijace od 200din, sta radim sa njim - ne radim nista, tek poneku sitnicu...

Da li bi se pravio samo L metara ili unimer sa L metrom?

Kakva je konstrukcija (fizicka) u pitanju, kutija k'o sa slike ili nesto poput unimera?

Koliko bi tako nesto stajalo, te ko bi to radio, ili je tema samo tweak karaktera (ja sam napravio i evo shema svima koji hoce isto)?

Posto je obavezno imati dig. displej (po meni bilo koj dig., sve mi je jedno), da li je dobar predlog kupiti kineza za 200din i zadrzati delove a ugraditi novu plocicu...

Kvalitet izrade plastike i displeja (meni uopste) nije bitan, vazno da je jeftino a da radi svoj posao...

Moje potrebe takodje nisu velike, ali ako je ovo dobra prilika ja cu da ucestvujem!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 years later...

Super je nesto napraviti

ali praviti danas L metar kada na trzistu ima vrlo dobrih po pristojnoj ceni

slično je i kao otići prvo u sex shop i kupiti onu lutku na naduvavanje - kao pripremu za angažovanje profesionalne sex radnice.

odmah ugovoriti angažman sa radnicom (ili radnikom) iz oblasti sex usluga - izabrati i lupiti odgovarajući instrument, po nivou namene, cenie i veličine...

cheers

:) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...