Jump to content

wharfedale 9.1 izmjena drivera?


tonko

Preporučeni Komentari

pozdrav svima

 otišli su mi visokotonci,spajala se neka oprema i nešto je vrisnulo

inače več prije jednom su mi izgorili isti,neznam koji vrag se događa,jel moguće da ih slušam jače nego što bi smio?

dvoje male djece su dali svoje wooferima,stisnute kupole ,probijen ovjes 

mene zanima da li se može za cijenu novih originalnih drivera uzeti nešto bolje

provox iz zagreba mi je napravio ponudu sa ovim cijenama

240 kn dva visoka,vidim sada da mi treba i 3 za centralni

555kn dva woofera za 9.1

320kn dva woofera za cs9 centralni  zvučnik,neznam zašto različita cijena od 9.1 jer su isti driveri

zanimaju me vaše mišljenje i savjet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

inače ovi sony su mi surround kutije
imam od wharfedale male sr kutije što idu na zid,ali i one su riknule,pa sam stavio ove sonije umjesto njih
sredio bih ovaj sistem,jednom kad se vratim sa jbl kutijama doma ovo bi prebacio na vikendicu

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Zen Mod said:

a sta drugo?

sam skontaj sta ti je po volji i isplativosti - popravljati ovo original jedinicama ili u Njemackama kupovati nesto sasvim drugo (polovno)

kako isto razmišljamo,baš gledam po njemačkoj što se da nabaviti;)

što upariti sutra sa mojim jbl za 5.1 sistem ili ih je šteta koristiti za takove stvari?

kad već imam kino zvučnike ,da nabavim i surraunde za kino? :) nemam širine sobe za glomazne kutije

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/krix-kx1050-rear-surround-kino-lautsprecher-jbl-np400-pro-stk-/779865099-172-1811

7 komada za 350 eura

jel triba još komu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, tonko said:

pozdrav svima

 otišli su mi visokotonci,spajala se neka oprema i nešto je vrisnulo

inače več prije jednom su mi izgorili isti,neznam koji vrag se događa,jel moguće da ih slušam jače nego što bi smio?

dvoje male djece su dali svoje wooferima,stisnute kupole ,probijen ovjes 

mene zanima da li se može za cijenu novih originalnih drivera uzeti nešto bolje

provox iz zagreba mi je napravio ponudu sa ovim cijenama

240 kn dva visoka,vidim sada da mi treba i 3 za centralni

555kn dva woofera za 9.1

320kn dva woofera za cs9 centralni  zvučnik,neznam zašto različita cijena od 9.1 jer su isti driveri

zanimaju me vaše mišljenje i savjet

Jel su to cene za par ili za komad, jesu Kineski ali nešto mi jeftino. (240kn =32eur). Ako su cene za par, uzimaj odmah.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 28. 12. 2017. at 10:16 PM, NIXIE said:

Jel su to cene za par ili za komad, jesu Kineski ali nešto mi jeftino. (240kn =32eur). Ako su cene za par, uzimaj odmah.

da za par,120 kn komad visokotonca

za sad cu uzeti 3 visokotonca,2 woofera ću spasiti

za skoro 200 eur može se uzeti lipi par zvučnika u de

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, tonko said:

lik je promijenio tekst oglasa

sad traži 400 eurona po komadu

al je ostavio rečenicu di se spominju svi komadi

nešto mulja

Ja ti rekoh da deluje super jeftino. Tražio sam te viskotonce za jednog ortaka i našao ih najpovoljnije kod nekog Grka u Solunu za  otprilike 30 evra komad, ne sećam se tačno. Izgledaju ko igračka  sa dve tanke žičice mali neodium insertion tweeter od 25mm. Što se tiče basova, ako su membrane čitave i kalemovi ispravni, zameni samo pocepane gornje centratore pa na svima stavi iste kalote i vozi. Kod njih je umesto kalota stavljen fake phase plug, možeš da ga zameniš običnom kalotom od 30-40 mm.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 31. 12. 2017. at 9:32 AM, NIXIE said:

Ja ti rekoh da deluje super jeftino. Tražio sam te viskotonce za jednog ortaka i našao ih najpovoljnije kod nekog Grka u Solunu za  otprilike 30 evra komad, ne sećam se tačno. Izgledaju ko igračka  sa dve tanke žičice mali neodium insertion tweeter od 25mm. Što se tiče basova, ako su membrane čitave i kalemovi ispravni, zameni samo pocepane gornje centratore pa na svima stavi iste kalote i vozi. Kod njih je umesto kalota stavljen fake phase plug, možeš da ga zameniš običnom kalotom od 30-40 mm.

ma ovo se odnosilo na one kino surround kutije sa njemackog e-baya

provox iz zagreba mi je dao ponudu po 120 kn za wharfedale visokotonac,zaboravih uplatiti ,a u nedilju se vracam za njemacku

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...