Jump to content

PA zvucnici - Totalna rasprodaja


DamirDj

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 114
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

...Ovo su rekoni za hi fi visoke bilo ih je 100 komada , mi ih koristimo za razne popravke recimo za nishke i shomodji visoke ,skinem ih sa nosaca i zalepimo na njihov nosac.Druga je slika magacin koji tek treba da slikam sta je u njemu , tu su uglavnom manji zvucnici 15'' 12'' 10'' 8'' 6,5'' ima nesto i 21'' basovaIma jos puno raznih recona i raznih pro drivera uskoro ponovo slikanjeNaravno sve je NOVO

post-133-126962820639_thumb.jpg

post-133-126962827859_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad smo kod delova - imas li extra mekih ( netretiranih ) platnenih vesanja za 15" drivere ?

citao sam temu za iskru i to sto vi trazite ce biti tesko naci, mada na ovim rekonima za hifi zvusnike su vrlo mekana vesanja tako da bi trebalo proveriti da li vam odgovara.slicno je kao sa one slike ''zvucnika 020'' ima takav recon i za 10'' i za 12'' pa mislim da bi moglo da pase i na 15'' jer je centrator veliki u precniku.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izvini - nisam bio dovoljno precizan - centrator/spider imam , treba mi surround - gornje vesanje

Ima svega , sta znaci ne tretirano vesanje, ako mislimo na isto, a to znaci samo presovano i nicim namazano, onda ima.recimo zvunik 001 je 15'' i tretiran je , zvucnik 002 je ne tretiran i on je 15''
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Damire jel ima mozda neki centratoriovih dimenzije a mekani?.takodje mi trebaju meka vesanja za 15in2 3 ili 4 prstena?...

Ljudi, membrane i vesanja su od pro zvucnika . Donja vesanja centratori su uglavnom sva tvrda, a gornja vesanja su sva zalepljena na membrane, tako da se ne moze prodati odvojeno.Najbolje je da vi to sami vidite.Znam da to znaci dolazak , ali tako je najlakse.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Druga je slika magacin koji tek treba da slikam sta je u njemu , tu su uglavnom manji zvucnici 15'' 12'' 10''8'' 6,5'' ima nesto i 21'' basova

ovo mi je promaklo, zanima me ovo od 8" kao i 6" (ajd , nek je 6,5") i ako je nešto zalutalo od 5". kad središ tu stranu magacina javi šta ima
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

ovo mi je promaklo, zanima me ovo od 8" kao i 6" (ajd , nek je 6,5") i ako je nešto zalutalo od 5". kad središ tu stranu magacina javi šta ima

Gujo da li mislis na Hifi ili na male pro zvucnike?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...