Jump to content

Quad 33/Quad 303 - dobrovoljac iz Nisa


Doktor

Preporučeni Komentari

Danas sam rezervisao ovaj Quad combo.

https://www.kupujemprodajem.com/Quad-303-i-Quad-33-REZERVISANO--32398065-oglas.htm

Imam vec jedan 33/303 combo, tako da bi ovo bio prakticno rezervni komplet ili cak da mozda napravim da budu monoblokovi za ESL 57 ?

 

Da li bi neko od clanova foruma iz Nisa pomogao, te otisao da pogleda ova dva uredjaja da li su tehnicki ispravni ?

Mali problem je sto prodavac nema set pratecih kablova tako da bi mozda samo spoljasnja i unutrasnja inspekcija dolazila u obzir.

Konkretno - da su plocice u OK stanju, izlazni kondenzatori da nisu "nabubreli", trafoi da nisu spaljeni i sta se jos vec tu gleda ?

Takodje, zamolio bih ovom prilikom iskusne clanove da ukazu na detalje koje bi trebalo obavezno pogledati vezano za ova dva uredjaja.

Unapred hvala ako ima dobrovoljac, kao i na savetima oko pregleda ako ih ima.

 

post-52-0-40025000-1460380667_thumb.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veliko hvala Branku ( Sir Oliver ) na pomoci, na svom odvojenom vremenu, te proveri Quad uredjaja kod prodavca u Nisu.  :worship:

Uredjaji preuzeti i pre placanja, sto je u danasnje vreme retkost na ovim prostorima.

Jos uvek ima postenih i cestitih ljudi koji prodaju na KP.

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daklem, otišao u studio kod momaka koji to prodaju (grupa Novembar)  i pogledao sokoćala.

Fale kapice tastera kao  što su i rekli.

 

post-39-0-23728500-1460492278_thumb.jpg

Na unutrašnjoj strani poklopca vidljivi crni tragovi, mislim da nije ništa gorelo nego od grejanja trafoa.

post-39-0-86363900-1460492347_thumb.jpg

Ima module na preampu  i za gramofon i za magnetofon ( tada nije bilo CDa). Deluju originalno i nečačkano.

post-39-0-01948500-1460492433_thumb.jpgpost-39-0-89704300-1460492404_thumb.jpgpost-39-0-10756000-1460492417_thumb.jpg

Kondovi takođe nečačkani i originalni.

post-39-0-53601900-1460492529_thumb.jpg

Kablovi nedostaju.

Kažu da je sve ispravno i radilo . I meni se čini da je ispravno.

Preuzeo sam oba uređaja.

Plati im sutra ili ću ja  da platim pa meni ostaju. :rolleyes:

 

Ako quad završi kod  tebe (Šalji Groznog da uzne, valjda  nećeš da ga šalješ praznih ruku B) hint http://www.wickedweb.co.uk/media/86/1786-background-teachers2.jpg)napiši kako sviri pa da zaključavamo temu. Ako ostane meni , ja ću da napišem. :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

. . . 

Plati im sutra ili ću ja pa meni ostaju. :rolleyes:

. . . 

Vec dobio sms sa brojem racuna u banci za uplatu.

Jos jedan put tebi veliko hvala na angazmanu.

 

Btw, dogovorio sa momcima iz grupe "Novembar" za jedan jamming kada dodjem prvom prilikom u Nis ( najverovatnije Nishville ).  :guitarplayer:

Jbga, malo sam "zahrdjao", pa ova saradnja sa Quad-ovima me tera da se do leta kol'ko-tol'ko dovedem u pristojnu formu. 

Doduse, ta ekipa kod koje si gostovao svira punk rock, tako da ce mi biti u svakom slucaju lakse nego da je neki drugi muz. pravac.  B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vec dobio sms sa brojem racuna u banci za uplatu.

Jos jedan put tebi veliko hvala na angazmanu.

 

Btw, dogovorio sa momcima iz grupe "Novembar" za jedan jamming kada dodjem prvom prilikom u Nis ( najverovatnije Nishville ).  :guitarplayer:

Jbga, malo sam "zahrdjao", pa ova saradnja sa Quad-ovima me tera da se do leta kol'ko-tol'ko dovedem u pristojnu formu. 

Doduse, ta ekipa kod koje si gostovao svira  rock, tako da ce mi biti u svakom slucaju lakse nego da je neki drugi muz. pravac.  B)

Mali Teachers bolji od velikog hvala  :party:

 

Uvežbaj   :punk: :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Godinama nisam video Kostu (Novembar).

Upoznao sam ga u Nišu, oko Happy Housea,gde bi se povremeno sretali i popričali. Možda sam ga kasnije sreo i na nekoj berzi u SKC-u. Drag čovek.

Novembar je naslednik Studeni Studeni. Oba benda odlična.

 

 

Edit: uklizao grau

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pozdrav kosti iz novembra

 

Godinama nisam video Kostu (Novembar).

Upoznao sam ga u Nišu,  . . .

 

E pa razlog vise da se ova lepa i veoma korektna prica ne zavrsi samo na primopredaji uredjaja i transakciji novca, vec i na licnom upoznavanju ( sto je vec Sir Oliver i ucinio ).

Kosti ce biti licno preneti pozdravi od vas dvojice, bez brige.

Nastavak sledi po prispecu uredjaja u prestonicu.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...