Jump to content

JC-80, UGS


shonne

Preporučeni Komentari

I Pass labs se naucio da na izlaz stavi buffer [emoji16]

 

Description: Solid-state stereo preamplifier with remote control and separate power supply. Inputs: 3 single-ended (RCA), 2 balanced (XLR), 1 single-ended tape (RCA). Outputs: 1 single-ended line-level (RCA), 1 line-level balanced (XLR), 1 tape (RCA). Input impedance: 22k ohms, all inputs. Output impedance: balanced, 50 ohms; single-ended, 25 ohms. Maximum output: 33V RMS. Frequency response: 10Hz–20kHz, ±0.05dB; –2dB at 159kHz. Crosstalk: >100dB. Total harmonic distortion:

XP-22

https://www.stereophile.com/content/pass-laboratories-xp-22-line-preamplifier-specifications

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

p-n komppleti su uvek bili retki, ima par tipova koje su fabrike pravile kao najranije duple - 2kom T092 spregnuta zajedno

matched pairs istog polariteta na istom substratu, toga je bilo od vise fabrika

naravno da su najpoznatiji 2SJ109 i 2SK389 , koji su prakticno parovi 2SJ74 i 2SK170

ima ih privatno, prodaju se po ceni zlata u tezini

kad uparujes diskretni par dobije se i bolja uparenost od fabrickog na substratu

no ima upotreba gde je termicka sprega bitnija od apsolutne uparenosti , tako da horses for courses

ja sto imam raznoraznijeh Toshiba i NEC, to ostaje striktno za licno uporabo, sve sto razvijam baziram na aktuelnim komponentama .......

zaeb jeste sto meni za licno uporabo vise nista ne treba ....... :rofl:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Zen Mod said:

p-n komppleti su uvek bili retki, ima par tipova koje su fabrike pravile kao najranije duple - 2kom T092 spregnuta zajedno

 

Ja se nesto ne secam da sam negde sreo P i N J-FET parove u jednom kucistu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da, lakse mi je da ih upertlam i ubljickam za termicku spregu nego da trimujem raspar na supstratu.
Cena nije bitna, nego sam pogubljen u Mauzeru... 
Vladd, to se ne proizvodi vec duze vreme... Obsolete su.
Imas pp...
Sa druge strane lsk koje nudi veliki forum, su loseg kvaliteta, bez obzira sto su zamena. Nelson je na tu tvrdnju da su losi, rekao, da ovo sto je za nas, misleci na diy je sasvim pristojno. Znaci, ako hoces nesto vrhunsko, juri original.
Dam ti linkove i na ebay...ako zelis.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...