Jump to content

Aleph mini


pile

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 90
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

a s'o da Mlava zavrsava svoj , kad je tvoj kod njega ....... os' ga malo sutra dobijes nazad ...... :P

:P;) Nije mu javljeno.Oće MLAVA kom 2.SIPI nam bacio opasnu kosku. Mora ga probamo na više V. Makar turili i kulerče.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:P:P Nije mu javljeno.Oće MLAVA kom 2.SIPI nam bacio opasnu kosku. Mora ga probamo na vise V. Makar turili i kulerče.

Ma nije koska, prosto tako se menjaju nama bitne osobine HEXFET-ova sa naponom napajanja manjim od dvadesetak volti po rail-u, i Nelson Pass je u vise navrata pisao o tome sto me i navelo da probam veci Aleph (prvo sam napravio mali) i na Mission kutijama razlika je bila primetna ali ne drasticna. Drasticna je bila na Epos kutijama koje sviraju sa mnogo vise detalja.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stavite ispred autotrafo koji moze da digne do 250V i imate brzu probu.

Probamo sigurno, naravno sa MLAVINIM :P A cooler... može za HDD, ozdo, ladi taman kolko treba, nit se vidi, nit se čuje.

post-21-1241355958_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigo i ja na red. Jedino što ću morati na PILETOVOM (konfiskovanom) primerku da menjam prednju ploču. Unifikacija, minimalizacija drugari!NAPOMENA (VAŽNA):dioda nije plava, nego ksenon bela.

post-27-1241726600_thumb.jpg

post-27-1241726615_thumb.jpg

post-27-1241726638_thumb.jpg

post-27-1241726654_thumb.jpg

post-27-1241726675_thumb.jpg

post-27-1241726694_thumb.jpg

post-27-1241726710_thumb.jpg

post-27-1241726728_thumb.jpg

post-27-1241726751_thumb.jpg

post-27-1241726771_thumb.jpg

post-27-1241726786_thumb.jpg

post-27-1241726810_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigo i ja na red. Jedino što ću morati na PILETOVOM (konfiskovanom) primerku da menjam prednju ploču. Unifikacija, minimalizacija drugari!NAPOMENA (VAŽNA):dioda nije plava, nego ksenon bela.

Sve sa onih slika se nalazi kod mene ;) Dokopah se jednog, nekako ;) Jedino Leonardo treba da mi doradi prednju ploču ;):msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast - nek ima i kod nas neko ko nije lenj da stvarno posteno napravi kutiju :msn-rofl: Sto bi rek'o Peter Daniel: kad napravis ovako dobru kutiju, mozes u nju da stavis i LM3886, svi ce da kazu da je high-end amp, ionako ce vise da ga gledaju nego slusaju ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve pohvale za trud,dizajn, ideju i naravno realizaciju. :msn-rofl: Sad jedno pitanje,obzirom da razmisljam da svoju varijaciju SE na 6s33s upakujem u nesto slicno,kolika je tezina ove vase "kutijice"?Zanima me jer bi na svu tezinu trafoa-izlaznih i mreznih+prigusnica sve preko 6-8kg bilo previse....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...