Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Prošle godine je bila zeznuta situacija i nisam bio. Ove godine je još gora ali nastojat ću svim silama da se pojavim.
 
01. ZM , spava na vodi , placa sto treba
02. ninja, spava na krevetu koji je na splavu na vodi i placam sta treba
03. neskor, ne spava, placa sta treba
04. papa d.j. spava na vodi i placa sta treba
05. Vix, spava na vodi i placa sta treba
06. Pchelac, ne spava, on ...čeka . A inače, plaća i što treba i što ne treba! I možda se i predomisli za spavanje...
07. davor, ne spava, placa sta treba
08. manicp, plaća i spava (ukoliko kolegionima koji izdalje putuju usfali mesto za spavku ustupam svoje)
09. 2a3 ne spava placa sta treba/mozda bude jos jedan onda i pijem/
10. Shuca ne spava i placa sta treba
11. Stein dolazi, ne zna se još za spavanje ali plaća, ne troši alkohol.
12. Cika-Brka ne spava, za alkohol nisam siguran
13. Ubledeli bez spavanja
14. InSides - spava, plaća sve što treba, (valjda) ne pije alkohol
15. Superfi dolazi nocenje se podrazumeva.
16. kan042 - ako dođe jede, pije spava, plaća kako god
 
zflazar, spava, kuva, ne pije, plaća
Markiz - ne spava, plaća sve što treba, ne pije alkohol.

 
Ne znam ko je u organizaciji, volio bih da na vrijeme pošaljem novac pa neka se izjasne ovdje ili na pp.
 
Posvjetlio sam ove koji su odustali, nek se ponovo dopišu ako se predomisle.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prošle godine je bila zeznuta situacija i nisam bio. Ove godine je još gora ali nastojat ću svim silama da se pojavim.

 

01. ZM , spava na vodi , placa sto treba

02. ninja, spava na krevetu koji je na splavu na vodi i placam sta treba

03. neskor, ne spava, placa sta treba

04. papa d.j. spava na vodi i placa sta treba

05. Vix, spava na vodi i placa sta treba

06. Pchelac, ne spava, on ...čeka . A inače, plaća i što treba i što ne treba! I možda se i predomisli za spavanje...

07. davor, ne spava, placa sta treba

08. manicp, plaća i spava (ukoliko kolegionima koji izdalje putuju usfali mesto za spavku ustupam svoje)

09. 2a3 ne spava placa sta treba/mozda bude jos jedan onda i pijem/

10. Shuca ne spava i placa sta treba

11. Stein dolazi, ne zna se još za spavanje ali plaća, ne troši alkohol.

12. Cika-Brka ne spava, za alkohol nisam siguran

13. Ubledeli bez spavanja

14. InSides - spava, plaća sve što treba, (valjda) ne pije alkohol

15. Superfi dolazi nocenje se podrazumeva.

16. kan042 - ako dođe jede, pije spava, plaća kako god

 

zflazar, spava, kuva, ne pije, plaća

Markiz - ne spava, plaća sve što treba, ne pije alkohol.

 

Ne znam ko je u organizaciji, volio bih da na vrijeme pošaljem novac pa neka se izjasne ovdje ili na pp.

 

Posvjetlio sam ove koji su odustali, nek se ponovo dopišu ako se predomisle.

 

Zbog neodložnih obaveza nema šanse da se pojavim ove godine, jbg hteo sam al viša sila  :wavecry:

Možete me izbrisati sa spiska.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Alo Beogradjani
 

ima li neko voljan da preuzme na sebe dalju  komunikaciju sa osobljem Boljevackog objekta , pa da nas uputi sta i kako
 
ili da bataljujemo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Alo Beogradjani

 

ima li neko voljan da preuzme na sebe dalju  komunikaciju sa osobljem Boljevackog objekta , pa da nas uputi sta i kako

 

ili da bataljujemo

Ima, mogu ja da odem ujutru do Boljevca da vidim kakva je situacija, da potvrdim priredbu i ostavim neki depozit. Hajde, organizujte ko ce da prima uplate, ja cu sutra tokom dana da izvestim koliko para ce da nas kosta druzenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bitan nam je depozit

 

ostalo moze kad se pojavimo na licinome mestu

 

dakle sutra javi sta si uradio , pa mozemo da te obestetimo za depozit uplatom, na zracun ili na ruke - volja ti bilo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam i voljan i u mogućnosti da celokupan iznos calnem čim mi se kaže kome i gde. Pošto je plan da idem i vraćam se sa SuperFi-jem a on odlučio da tamo prenoći, priklonio bih se pa ostao oba dana. Ako kasnije dođe do neke nivelacije zbog klope itd i to je u redu da pokrijem (kao i uvek) ali neko treba da kaže treba toliko i toliko para, tu i tu, i eto mene, doprinosim. Kako naši stari imali običaj da kažu "derane, samo rič fali..."

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam i voljan i u mogućnosti da celokupan iznos calnem čim mi se kaže kome i gde. Pošto je plan da idem i vraćam se sa SuperFi-jem a on odlučio da tamo prenoći, priklonio bih se pa ostao oba dana. Ako kasnije dođe do neke nivelacije zbog klope itd i to je u redu da pokrijem (kao i uvek) ali neko treba da kaže treba toliko i toliko para, tu i tu, i eto mene, doprinosim. Kako naši stari imali običaj da kažu "derane, samo rič fali..."

 

 

kako cu vas obojicu izdrzati ....... :rofl:

 

jos kad bi poveli i onog Dejana iz Sombora .............  :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dejan je planirao doci. Bar kad smo zadnji put pricali na ovu temu. Doduse on nije spominjao ostajanje. Znaci sa mnom idu: Stein, Impuls i Zen. :respect:

 

 

kako sad - i mene kupite ?

 

koji ce to pederbal pre pederbala da bude .....

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovako, nemojte da idete u boljevce posto se taj prostor administrira iz surcina, tj tamosnje turisticke organizacije.

uzmite telefon sa neta, google, ni ja ga nisam drugacije nalazio.

ja sam 99% u vreme FAK u grckoj, ako treba pomoc mogu tokom ove sledece nedelje da uradim sta god treba ali necu biti tu za druzenje, jbga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci sa mnom idu: Stein, Impuls i Zen

 

Mmmm...nisam još dovoljno budan da... Ali... Ovo mi nekako zvuči da je u pitanju "Tour de Vojvodina" i to sve pre nego stignemo tamo... Argh... Ta ne znam baš. To mu dođe 4 i po sata vožnje od Subotice preko Sombora i Bača do Boljevaca a kasnije još toliko nazad.  To je 2 i po sata duže nego direktaša. Mislim da ćemo malo da popričamo o tome...

 

Elem, Papa DJ je ipak odlučio da uzme stvari u svoje ruke pa je sada u Boljevcima da se lično uveri/razuveri kako stvari stoje. Čućemo/čitaćemo se kada se vrati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Elem, Papa DJ je ipak odlučio da uzme stvari u svoje ruke pa je sada u Boljevcima da se lično uveri/razuveri kako stvari stoje. Čućemo/čitaćemo se kada se vrati.

.

 

Zapravo, interesovala me situacija na terenu, da se malo podsetim, da vidim da li se nesto promenilo od prosle godine.

Prvu jutarnju sam popio na terasi pored reke u restoranu koji znaju svi koji su bili na FAK-u 2014.

Samo tri reči: Raj na zemlji, još je lepše nego prošle godine samim tim što su sanirane posledice poplave a reka čista.

Pročitao sam šta je @Grau napisao, potpuno je u pravu, svi dogovori se prave u turističkoj organizacij Surčin, uzeo sam telefon od g-djice koja je zadužena za manifestacije. Moraću da zamolim @Grau-a ili nekog drugog iz Bg da skokne sutra ili prekosutra do Surčina da finalizuje dogovor.

U Nautičkom selu sam proverio sa sekretaricom, termin nam je slobodan, upisao sam nas u interni tefter, treba da se finalizuje dogovor u Surčinu.

post-670-0-77864500-1436087187_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...šta si sad mislio da kažeš sem Ja Imam Ajfon!!! Pobogu, nisi srednjoškolka koja živi u Srbiji...

 

LOL ma da sad ću da se falim da imam govnjavi ajfon....    svi u porodici imam ajfon mobilce i ajped (ukupno 5 kom)  :wink2:

ali onaj potpis sam uređaj stavlja - nisi valjda mislio da ga ja pišem ručno???

Moj komentar se odnosio na širinu i piksele...

 

 

 

 

Sent from my iPhone

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...