Jump to content

mundorf evo silver gold oil


janezek

Preporučeni Komentari

sredinom februara u becu sam prisostvao kratkom ali jebitacnom testu o uticaju izbora konda u skretnici na zvuk vrhunskih horni

test je bio duelund pasteta vs najbolji jenzen. ja naravno skeptik sam bio u fazonu da ce to biti jedva primetna razlika.

aha, al zamalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aha,al zamalo ......... zamalo daje minimum potrebnih informacija

 

šaraj malo .....

 

(glede jenzen , kontam da po fiokama imam kojesta da im parira ; glede pastete , morao bi se i na tavan penjati ...... a sumnjam da bih nasao nesto)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sredinom februara u becu sam prisostvao kratkom ali jebitacnom testu o uticaju izbora konda u skretnici na zvuk vrhunskih horni

test je bio duelund pasteta vs najbolji jenzen. ja naravno skeptik sam bio u fazonu da ce to biti jedva primetna razlika.

aha, al zamalo.

:oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je najbolje kad si u mogućnosti da one komponente (u ovom slučaju kondenzatore) koje planiraš inkorporirati u uređaj, imaš prilike poslušati i uporediti u svom sistemu i nakon toga izabrati po svom ličnom afinitetu.

Nemoj testirati/slušati one koji su ti nedostupni zbog nenabavljivosti/skupoće pošto će ti ih mozak nepravedno zbog toga podceniti/preceniti.

Ono što ti se dopadne, plati, ugradi i uživaj

...i nakon par dana i zaboraviš koji si drek ugradio imenom i prezimenom ako drek odrađuje svoju funkciju.

A ti kako hoćeš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...