Jump to content

Papa's Koan (M)2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

I kolko bi koštalo ovo čudo ako bi želeo naručiti jedan da mi napraviš?

Hvala.

 

Nemaš ti toliko ni vremena ni para... ili bar jedno od ta dva - ovo je klon (clone) a štono reče... pliz koristi PP za pitanja komercijalne prirode...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I kolko bi koštalo ovo čudo ako bi želeo naručiti jedan da mi napraviš?

Hvala.

 

sto se tice FW i PL uredjaja , ne pravim klonove za prodaju ; jedino sto cu uvek uraditi za pare je usluzno sastavljanje tudjeg materijala na gomili , ako vlasnik istih nije dovoljno vican u tome

 

ono sto cu uvek uraditi za pare , kao kompletan uredjaj , je bilo koji od mojih Babelfish-a - Pumpkin , Babelfish J , Babelfish J2

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

buduci da sam semu dobio direktno od Neleta , ruke su mi vezane sto se tice sirenja dalje

 

no , dovoljno informacija ima ako procitas user manual (FW site ) , kao i ove dve teme :

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/188109-introducing-magma-front-end-ba-2-f4.html#post2556131

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/174674-papas-koan-papas-surprise.html#post2320759

 

ova druga - info o trafoima na kraju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma Gagi nije ozbiljan :)

 

jok! zvrcnuo te da ti saopstim da sam sva drva istesterisao, da planiram zenu da bacim sa terase  da cu onda na miru moci da sednem za slusnu sesiju... ko da sam lice sa poternice, ne daju mi mira ni dva sata..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vazna napomena - racunjajuci da ce onaj koga to zanima ( koga ne zanima , bas me briga ) - procitati texat u linkovanom blogu , a ne samo gledati slicke ....... daklem racunjajuci na to - nisam se ovde zafaljivao ni Steinu ni Leu na doprinosu

 

tako da necu ni sada - procitajte tamo kako vec jesam

 

istina , izmedju redova

 

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...