Jump to content

Kupovina sa ebay,da li neko to radi?


pecello

Preporučeni Komentari

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

ono prvo smo (diya.rs crew) dovukli jedno 15 komada do sada, neko direkt a neko preko dobavljača.

i ono drugo se može na isti način dovući.

 

presudni faktor je lični stav kupaca prema provizijama.

neko voli ključ u ruke a nekom slatko da ušpara 5-10€ (ne računajući faktor iznenađenja spodoba na carini)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ono prvo smo (diya.rs crew) dovukli jedno 15 komada do sada, neko direkt a neko preko dobavljača.

i ono drugo se može na isti način dovući.

 

presudni faktor je lični stav kupaca prema provizijama.

neko voli ključ u ruke a nekom slatko da ušpara 5-10€ (ne računajući faktor iznenađenja spodoba na carini)

Pa jel imas za prodaju??? Jel moze kod tebe da se naruci? koja ti je ovde cena???ja nemam ni ebay nalog,ni paypal,cak ni bankovni racun... :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja nemam ni ebay nalog,ni paypal,cak ni bankovni racun... :crying:

blago tebi, nemaš pojma kolko je to dobrooo..

 

enivej, pločica sa prvog linka se obično pazarila u ogoljenoj varijanti , samo sa tih par SMD IC, manje gnjave na biločijem prijemu a možeš da biraš šta ćeš da ulemiš.

do nedavno žutaći nisu davali popust na transport više komada a sada je prisutan, pa se obično pazari više komada, tkz mini GB.

ja se ne bavim prodajom ovih stvari ali ima ko se bavi.

ako si baš zapeo za po 1 komad, ajd na pp.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Procedura je toliko jednostavna... samo ljude mrzi otići u banku i otvoriti račun... (da, "prokleti" bankari, otimaju nam hleb iz usta... e, ja im ne dam!)

 

Opšti uslovi za otvaranje Visa Virtuon kartice: http://www.jubmes.rs/upload/documents/OPSTA%20PRAVILA%20IZDAVANJA%20I%20KORISCENJA%20VISA%20VIRTUON%20KARTICE_v2.0.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Procedura je toliko jednostavna... samo ljude mrzi otići u banku i otvoriti račun... (da, "prokleti" bankari, otimaju nam hleb iz usta... e, ja im ne dam!)

 

Opšti uslovi za otvaranje Visa Virtuon kartice: http://www.jubmes.rs/upload/documents/OPSTA%20PRAVILA%20IZDAVANJA%20I%20KORISCENJA%20VISA%20VIRTUON%20KARTICE_v2.0.pdf

Uopste me ne mrzi,ali nazalost kod nas su zatvorili pre 4 godine su bile dve banke,ove godine i zadnju banku....a i nezaposlen sam pa nemam zasto da radim sa bankama,ako i kupim bilo sta obavim preko sluzbi ili poste...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uopste me ne mrzi,ali nazalost kod nas su zatvorili pre 4 godine su bile dve banke,ove godine i zadnju banku....a i nezaposlen sam pa nemam zasto da radim sa bankama,ako i kupim bilo sta obavim preko sluzbi ili poste...

 

Onda kako reče kolega u postu br #4... samo prati uputstva ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Procedura je toliko jednostavna... samo ljude mrzi otići u banku i otvoriti račun... (da, "prokleti" bankari, otimaju nam hleb iz usta... e, ja im ne dam!)

 

Opšti uslovi za otvaranje Visa Virtuon kartice: http://www.jubmes.rs/upload/documents/OPSTA%20PRAVILA%20IZDAVANJA%20I%20KORISCENJA%20VISA%20VIRTUON%20KARTICE_v2.0.pdf

Kakva su iskustva, koje banke i koje kartice su najpovoljnije? Kako ide sa konverzijom eur/dolar/funta i slično?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakva su iskustva, koje banke i koje kartice su najpovoljnije? Kako ide sa konverzijom eur/dolar/funta i slično?

 

Nema najpovoljnijih. Šta ti jedna banka ne uzme ovde, uzeće ti negde drugde. Pre je pitanje pouzdanosti i uhodanosti. Da ne zapne na nekoj banalnosti ili gluposti zbog neke bezvezne procedure ili nemara unutar banke. Rajfajzen ima odličan onlajn servis, pouzdani su po tom pitanju - bukvalno nema neke stvari (osim podizanja gotovine sa bankomata) koja se ne može veoma jednostavno odraditi od kuće, sa računara, uplate, isplate, transferi... Kažu da je i kod Inteze tako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam do sada kupovao dosta puta razne sitnice, par dacova, tranzistore, stampane plocice, djelove i slicno, ono sto bih ti savjetovao je da uzmes vec izlemljen dac ( mislim na plocicu sa djelovima) jer ukoliko ga kupis u dijelovima pa ga sam lemis niko ti nece priznati garanciju niti ce ti ga zamjeniti jer ce reci da si ti prilikom lemljenja nesto zeznuo, ako uzmes gotovu plocu i ako je prodavac pouzdan ( barem 99% positive feedback na e bayu) onda i u slucaju da ne radi mozes da zamjenis. 

Ja sam uzimao u svim varijantama i do sada nisam imao problema svi Kinezi do jednog su korektni, ali kao sto rekoh gledaj feedbeke, i ako ima negativnih procitaj zasto su mu dali iste. 

Sa srecom.:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema najpovoljnijih. Šta ti jedna banka ne uzme ovde, uzeće ti negde drugde. Pre je pitanje pouzdanosti i uhodanosti. Da ne zapne na nekoj banalnosti ili gluposti zbog neke bezvezne procedure ili nemara unutar banke. Rajfajzen ima odličan onlajn servis, pouzdani su po tom pitanju - bukvalno nema neke stvari (osim podizanja gotovine sa bankomata) koja se ne može veoma jednostavno odraditi od kuće, sa računara, uplate, isplate, transferi... Kažu da je i kod Inteze tako.

Treba mi kartica samo za paypal i ebay. Za druge potrebe imam druge kartice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba mi kartica samo za paypal i ebay. Za druge potrebe imam druge kartice.

 

Prvo sedneš sa osobljem svoje banke. Zatražiš ljubazno da ti sve objasne (šta oni tebi daju a šta to tebe košta, šta je njihova a šta tvoja obaveza). Ako ne umeju da ti objasne šta i kako i zašto bi baš kod njih uzeo karticu koja ti za ove namene treba, ideš u neku drugu banku gde znaju da ti to objasne, naravno, tako da i ti razumeš, ne samo ispucavanje napamet naučenih delova teksta iz reklame...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...