Jump to content

Ajmo ljudi, žene lakše, deco ne kradite!


grozni

Preporučeni Komentari

Poštovana gospodo Švajseri,

Službeno mi je u Beogradu boravio kolega iz Salcburga, a kako se mi hifilističari nekako odmah prepoznamo, dodjosmo i do teme ovih lepotana čije slike dole i postujem. Izrazio je želju da sprave obnovi i dovede u top stanje. Mekonja je lampaš, ima neke McIntosh lampe ( nisam znao da su oni pravili lampe),... Sve u svemu izrazio je želju da ih sredi. Za početak, koji su Vaši predlozi. Šta uraditi, šta zameniti, šta ostaviti. Važno je da bude što bliže originalu, a za zvuk ne sumnjam u Vas i Vaše predloge. Ajde malo da se zaigramo sa ovim. Veliki pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ако ради не дирај ништа-то ће једино звучати као оригинал.Све остало је лично ствар субјективног опажања и остаје на нивоу субјективног

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo samo za početak. Akcenat je na Mekonji imam i slike njegove "iznutrice", ali me mrzi da smanjujem veličinu slika, koga interesuje mogu mu poslati preko Drop box-a. Hvala unapred i ko što rekoh, Ajmo ljudi.... :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако ради не дирај ништа-то ће једино звучати као оригинал.Све остало је лично ствар субјективног опажања и остаје на нивоу субјективног

Mekonja je iz 70-ih, Pionir još matoriji, mislio sam na kondove, lampe, terminale, ožičenje... Nisu u savršenom radnom stanju (rade, ali na mišiće) kako on kaže. Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poštovana gospodo Švajseri,

.....Mekonja je lampaš, ima neke McIntosh lampe ( nisam znao da su oni pravili lampe),...

 

Juuuuu crni Milosave, pa proslavili su se sa pojačalom Mc275 koje su napravili pre ravno 50 godina i još uvek ga proizvode.

Nisi ti baš tako mlad da bi ih pamptio samo po plavim Vu-metrima. :shinymj5:

 

 

post-55-0-72080900-1374271612_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Firste, možda nisam bio precizan. Nas lampama piše Mcintosh, a ne RCA, Philips..... A pamtim i te kako, samo nisam znao da su proizvodili lampe ( a verovatno i nisu već neko za njih). Pamtim Firste, ko broj 1 iz AF. Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zene, to sam i ja predložio, čovek mi poslao slike (50 kom), sprave su u Salcburgu, složićeš sa da je malo komplikovano da se dobace. Prvo je hteo da trust mozgova i savet staraca odluči šta bi trebalo, pa da vidi koliko bi to koštalo pa.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa neka odnese kod lokalca u Salcburgu

 

poenta mog odgovora i jeste u tome - prvo pregled pa onda troskovnik

 

kao i kod auta - jebes majstora koji ti moze odokativno kol'ko kosta najjeftinija generalka :rofl:

 

za standardnu i najskuplju je lako reci , ali za najjeftiniju nije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Firste, možda nisam bio precizan. Nas lampama piše Mcintosh, a ne RCA, Philips..... A pamtim i te kako, samo nisam znao da su proizvodili lampe ( a verovatno i nisu već neko za njih). Pamtim Firste, ko broj 1 iz AF. Pozdrav

 

O.K. Sorry. :shakehands:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa neka odnese kod lokalca u Salcburgu

 

poenta mog odgovora i jeste u tome - prvo pregled pa onda troskovnik

 

kao i kod auta - jebes majstora koji ti moze odokativno kol'ko kosta najjeftinija generalka :rofl:

 

za standardnu i najskuplju je lako reci , ali za najjeftiniju nije

Isto to i za majstora koji 'oće da radi najjeftiniju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...