Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Slušao sam ove Stonove drajvere, bez kutije već samo uspravljene na podu. Dušu dalo za OB (kad onakav bass daje bez kutije). Dobri zvučnici.A i oni sa hornicama što se čuju. Kristalno jasno i čisto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel to stigli oni iz Ameriku? Kako je bilo sa carinom,valjda nije strasno...

Ма јок, из поште на Миљаковцу  :unsure:.Да то су ти и још два брата, ал за употребу по болницама http://www.diyaudio.rs/topic/1805-electro-voice-12trxb/page__st__30 :D.Није страшно било са царином, транспорт је релативно скуп :), ал се исплатило!И без кутија на прво слушање су све похвале добили!Наравно они који су били код мене  :D имали су част а и прилику да се увере :).Једном речју "Винтаге" је "Винтаге"  :).дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slušao sam ove Stonove drajvere, bez kutije već samo uspravljene na podu. Dušu dalo za OB (kad onakav bass daje bez kutije). Dobri zvučnici.A i oni sa hornicama što se čuju. Kristalno jasno i čisto.

Ево колеге који се уверио у моју причу :D.Да не би после било "П Л" :unsure:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slušao sam ove Stonove drajvere, bez kutije već samo uspravljene na podu. Dušu dalo za OB (kad onakav bass daje bez kutije). Dobri zvučnici.

A i oni sa hornicama što se čuju. Kristalno jasno i čisto.

e jednom i tebi nesto da se svidi :D

jos samo da bokitokivoki ostavi te fifi zvucnjacice u stranu ...... Postavljena slika

Ево колеге који се уверио у моју причу :D.

Да не би после било "П Л" :unsure:.

дискО_Сту

mislis Dedapederlazov ?

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Тамна страна Месеца бије у Дедину слушаоницу кад пусти ЕВ..људи почну да раде склекове, нервозно трљају очи, гризу заноктице, причају неповезано, ма ОЈЕДУ се у тренутку! И кад би и њих било колико и оних, одма би могли да отворимо шећерану! :unsure::D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Тамна страна Месеца бије у Дедину слушаоницу кад пусти ЕВ..људи почну да раде склекове, нервозно трљају очи, гризу заноктице, причају неповезано, ма ОЈЕДУ се у тренутку! И кад би и њих било колико и оних, одма би могли да отворимо шећерану! :D :D

Ajd, ja sam radio sklekove da bolje osmotrim visokotonce, a pričam nepovezano ceo život... :) Nokte redovito sečem, pa taj sa zanokticama nisam ja. Ne trljam oči gotovo nikada pa je i to neko drugi.... Ko se i gde ojeo, to ti meni reci i kako ti to znaš ??? :unsure:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Вау, јел су то неке петнастке?Мени личе на неке Маранц или Сансуи Винтаге   :D.дискО_Сту

Da i da, Sansui... :unsure: I upravo na njih svira Gov't po vašoj preporuci :D (By a thread)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd, ja sam radio sklekove da bolje osmotrim visokotonce, a pričam nepovezano ceo život... :D  Nokte redovito sečem, pa taj sa zanokticama nisam ja. Ne trljam oči gotovo nikada pa je i to neko drugi.... Ko se i gde ojeo, to ti meni reci i kako ti to znaš ???  

Ма ко ће то знати, видиш да нам је колега прс'о :unsure:.Мени је најинтересантније били Пиво  :D.Некако ми ови звучници већ досадили, морам да смислим нешто ново    :).дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Звуле, пријатељу, брате и свастико, дал` си се запитао како је мени било кад сам их са Дедом распакив`о ? Па кад сам први пут чуо оне његове напудерисане бубуљице? И чучњеви и склекови, још ми само трбушни плес остаде, ал` то ће да дође на ред кад будем наступао за лову на корзоу :unsure:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E bre nisi normalan... Sedim ovde za kompom u 12:55 i ne mogu da prestanem da se smejem :unsure::D :D

Звуле, пријатељу, брате и свастико

Svastiko jel...????

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jebo te - da vas nema , trebalo bi vas izmisliti .....tesko da bih se na nekom drugom forumu tako ismejao ...... jedino u zlatno doba Off Topic Mob na Big Diya .......... :unsure:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E bre nisi normalan... Sedim ovde za kompom u 12:55 i ne mogu da prestanem da se smejem :unsure::D :D

zamisli ga na Kalenića noćom - nosi onaj neparni elkektrovojas i vrti njim kao torbicom ........ "dupe dam , al' vojas ne dam ! ":)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

{ta ti pada na pamet ???? Samo kad nije lažov :unsure::D :D

samo se vi druzte sosnjim , naucice vas Deda da budete i Dedapederlazovi , samo da bi imali vel'ke zvucnjake , ko on ........ Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма какав Сансуи?! Визибизи је ЗакоН!!http://www.diyaudio.rs/uploads/monthly_05_2010/post-235-020051800%201273964291_thumb.jpg'>

Јој кад те звучнике колега Импулс види, надрљао си !Скрнавиш лик и дело једног Висатона  :unsure:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја, овај, о Визију све најбоље :unsure: .. само кад сам му леђанца вид`о, огрејала ме многа небеска тела.. али то иде на мој рачун

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...