Jump to content

Hifi UHO 2009


Impuls

Preporučeni Komentari

Ukratko u skupu u Osijeku odrzanom 9. maja 2009. Organizacija odlicna, ulozeni trud ogroman, ekipa raspolozena za pricu i dosta sistema na slusanju. Dogadjaj je organizovan u tri sobe, gde je u prvoj bio vintage program, u drugoj samostalni projekti a u trecoj samogradnja po poznatim semama sa modifikacijama. Slike se mogu pogledati na njihovom sajtu http://www.accosijek.com/forum/index.php?topic=841.0

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 23
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Mozda ne bi bilo lose smisliti neki pod forum,za ovakve stvari - mislim da bas ne spada u OFF...Zen, Stein sta mislite ??

u okviru "Sve drugo" napravi "SISTEMI & DRUZENJE"i premesti ovu temu :diablo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Superfi. Na onoj gore slici, samo njega prepoznah... Bio Superfi i kod ZM, a bilo ih/nas još dvojica, ali ZM poslovično neće da sklepa nešto i to prezentuje, pa nisam ni pivo hteo tako nasuvo i samim tim, taj vikend neće nikada ući u rubriku "dešavanja"... :diablo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bili smo SuperFi, Damir i ja. Utisak je sledeci: u prvoj sobi smo slusali dva vintage sistema i da budem iskren to nije zvuk koji zelim cuti. Istureniji srednji i ostriji. Sistemi na prvom spratu su bili prijatniji i realniji zvukom. Drugi sprat na zalost nisam cuo sve ali jedan sistem sa gramofonom je lepo zvucao ali moju opsesiju u poslednje vreme, rezonantnu kutiju kontrabasa, nisam cuo u onom tonalitetu kakav je u prirodi. napominjem da sam cuo samo jedan sistem a na drugom spratu ih je bilo, koliko se secam 7-8. Interesantno je da samograditeljski sistemi odlicno zvuce i da bi mnoge varijante sa Hi-files show-a jesenas osrale pokunjene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Greska u pisanju. Molim administartora ....

MA NEMA SANSE DA ADMINISTRATOR ISPRAVI .........

ZM

:)

Administartore, javi se.... :) Greska, vala...

...vidim ja da Impulsu treba kupiti novu tastaturu za komp za rođendan... ili čak i ranije... Izlizala se slova pa piše po sećanju... :diablo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tipkam sa dve ruke ali sam primetio da mi prilikom tipkanja leva ruka brze odradi od desne i pri tom se desava da dodje do zamene slova a to sto pogresim slovo to je zato sto su susednaTastasura je Compaqova stara 11 godina ali odlicno odradjuje posao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tastasura....

:) Mada sada već sumnjam da je sve ovo slučajno... Ta priča o brzini ruku je prilično plitka... Posebno ako se zna da moze
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....Edit - sad pogledah fotke...Zeli li neko biti ljubezen da mi pojasni ono (valjda) pojacalo sa zaruljama :diablo:

Zen Light idi na www.passdiy.com i skini pdf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...