Jump to content

Volt RV4504


chakija

Preporučeni Komentari

Jel ima neko da je čuo/video ovaj zvučnik ?Ideje, predlozi, kako ga uklopiti u neku trosistemsku ili četvorosistemsku kutiju?Na pamet mi pada neki od većih JBL ili PMC monitora, tj da se klonira neki od njih.PMC koristi Volt woofere za svoje monitore, npr BB5 koristi 15" verziju.Mnogo mi se svidža kako izgleda ta njegova korpa-pogotovo kada uzmem u obzir da će mi klinac hteti da ispituje kvalitet membrana na wooferima. Ovi njegovi paoci sa sve šiljkom u sredini su idealno sredstvo za odvraćanje male dece od pipanja zvučnika :D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Video sam ali nisam slušao. Izgleda moćno.Imaš žicu da ih doneseš do Srbije ili ???EDIT: Ček ček... To je 18" ? To nisam ni video. Mislio sam da je model od 12". Taj sam video.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa 18" felugama lepse udara u bubrege.Nabavka bi sigurno potrajala-ima par likova sa speakerplans foruma kod kojih povremeno uleti neki used komad po povoljnoj ceni.Što se tiče dobavljanja, tu je Dyna i njegova gastarbajterska ekipa ako se nađe nešto na e-bay :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo to u klon 4345 i veselje :guitarplayer:

Sa 18" felugama lepse udara u bubrege.Nabavka bi sigurno potrajala-ima par likova sa speakerplans foruma kod kojih povremeno uleti neki used komad po povoljnoj ceni.Što se tiče dobavljanja, tu je Dyna i njegova gastarbajterska ekipa ako se nađe nešto na e-bay :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svojevremeno slusao kod Nenada Napijala.Ozbiljni driver-i. :thumbsup:Nenad ih ugradjuje u svoje kutije.http://www.nnacoustics.com/contact.php

Kod kojih modela koristi volt zvučnike ..........inače i pro-ac koristi njihove drivere ......naravno da ih volt radi samo za njih ....čak i ovu zadnju seriju sa karbonskim membranama Napijalo baš ozbiljno pravi kutije , počev od izbora zvučnika pa do samih kutija .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod kojih modela koristi volt zvučnike ..........inače i pro-ac koristi njihove drivere ......naravno da ih volt radi samo za njih ....čak i ovu zadnju seriju sa karbonskim membranama Napijalo baš ozbiljno pravi kutije , počev od izbora zvučnika pa do samih kutija .

Bese to pre 3-4 god. Sada pogledah na njegov site i vidim da je promenio Volt driver-e sa www.audiotechnology.dkdriver-ima.Ove nisam imao prilike da poslusam.Model koji sam slusao je Xenia - http://www.nnacoustics.com/p_xenia.php , samo sto je umesto Audio tech. driver-a "dole" bio neki od Volt driver-a, ali ne znam tacno koji ?Btw, dobar komentar, ..... ozbiljno uradjene kutije. :good2:Na zalost, Raal nije moj cup of tea.Moj zivot sa FR kutijama .... izgleda....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bese to pre 3-4 god. Sada pogledah na njegov site i vidim da je promenio Volt driver-e sa www.audiotechnology.dkdriver-ima.Ove nisam imao prilike da poslusam.Model koji sam slusao je Xenia - http://www.nnacoustics.com/p_xenia.php , samo sto je umesto Audio tech. driver-a "dole" bio neki od Volt driver-a, ali ne znam tacno koji ?Btw, dobar komentar, ..... ozbiljno uradjene kutije. :good2:Na zalost, Raal nije moj cup of tea.Moj zivot sa FR kutijama .... izgleda....

Te AT zvučnike proizvodi čika Skaning koji je radio za Dynaudia .....sonus faber je koristio Skaningove modele u više , sad se može već reći legendarnih modela . Sad ako je Napijalo zamenio voltu za skaninga , cena sigurno nije bila odlučujuća jer su tu negde oba slični sa cenom .....biće da je zvuk odlučivao , bar po meni .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad ako je Napijalo zamenio voltu za skaninga , cena sigurno nije bila odlučujuća jer su tu negde oba slični sa cenom .....biće da je zvuk odlučivao , bar po meni .

Na zalost, na to pitanje ne znam odgovor. Znam da je bio izuzetno zadovoljan sa Volt driver-ima.Moguce da je dobio bolju cenu za ove AT ili je imao povoljniju cenu za transport ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...