Jump to content

Ispravljacice


Beli_Ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zanam neke radio amatere iz Kga koji upravo tako razmisljaju (mislim da si i ti iz te branse)

Ranije dok sam bio aktivniji na Piratskom MW bandu imao sam kamaru Odlicnih Kolegiona Pirata - Radio Amatera / Razmontera iz KG ! , Stvarno sve do jednog Pravi Drugari i majstori za AM modulatore i predajnike .Na zimu planiram da se ponovo aktiviram tamo , ali moram prvo nekako da resim problem oko otezanog prijema ! , jer mi obliznja repetitorska stubina od Mob.Tel pravi straobalan haos i paniku u starom lampas prijemniku . :laugh1tooht::BeerMugCheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

94 ( Profa ) , Stari Vuk , itd ...... Iskreno , mnogo je vremena proslo od kad sam zadnji put bio aktivan na 1,7MHz tako da se i ne secam najbolje svih imena tih Piratskih Studija sa tvog KG podrucja , secam se samo da su ti kolegioni sa te strane uvek bili korektni 100% na tom bandu .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam siguran ! , jeli taj Rale aktivan i dalje ? , ako jeste koji mu je pozivni znak studija , inace sam jako malo ljudi znao poimenicno , jer svi smo se pomalo plasili vlasti i sankcija , tako da je anonimnost bila od znacaja !Secam se da sam nekima sa te strane davno ranije slao neka pisma sa rucno nacrtanim semama da naparave lampas `` tehniku `` , puno tih ljudi je to uspesno to i napravilo i imalo dobru cujnost kod mene u Banatu .BTW , poceo sam karijeru na tom bandu negde 77g .Hey Ninja odosmo skroz u offtopic ! , ce se naljute na nas nadlezni !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko sme da se ljuti na Ninju u Ninjinoj temi. :shinymj5:

Aktivni su svi. Ne znam im znake, nisam ja iz te branse, ali znam da je ovaj Ratko stariji cile i da je sampion u svacemu necem u radioamaterizmu. Redovan je na takmicenjima http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2005/02/22/srpski/VE05022104.shtml. A Rale radi u Prizmi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko sme da se ljuti na Ninju u Ninjinoj temi. :shinymj5:

Aktivni su svi. Ne znam im znake, nisam ja iz te branse, ali znam da je ovaj Ratko stariji cile i da je sampion u svacemu necem u radioamaterizmu. Redovan je na takmicenjima http://arhiva.glas-j...E05022104.shtml. A Rale radi u Prizmi.

Mislim da Banat i ti ne govorite o istim radio-amaterima, on pominje one koji rade na srednjim talasima ,a ti ove sa KT-a.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

radi sim trajanja 100mS , sa delay od 5 sbez delaya , trajanja 1s ti je samo check up da nema loodilo inicijalnih impulsa , ali to svejedno prijavi prog

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...