Jump to content

jamicon (kineski kondovi) - glavobolja


чика-Брка

Preporučeni Komentari

jamicon (kineski kondovi) - glavobolja.kako je sve pocelo ?na nagovor mog dobrog drugara Dragana nacinih SE sa 6S4S,po ugledu na njegov, rad Tibora, samo sam promenio ulaz i drajverekoji su trebali da budu sa 6n6p i 6h30 sa 6sn7, koja mi je omiljena.zvuk je odmah bio super, cak i sa neusviranim lampionima, ali BRUM jebio NESNOSAN.od tog momenta pocinje igranka. pomerao sam trafoe, okretao ih, skidao,vracao i okretao prigusnicu ... nista.uradim jednosmerno grejanje za izlazne lampione ... nista.uradio jos trista ku..ca - palaca ... nista.na kraju mi padne napamet da kineske jamicone 47uF/400V koje sam kupiou da ne imenujem prodavnici zamenim sa elnama koje sam kupio kod Ivaila.da ne poverujes - brum nestao. nije se vratio cak i kad sam ukinuo jednosmernogrejanje izlaznih lampi.sad, znam da nisam lud, ali neverovatno mi je da je elna ne duplo vec 100 putabolja i kvalitetnija od jamicona.toliko. :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pa ima Jamicona i Jamiconarecimo da ih je Burmester ugradjivao ...... ali je verovatno serija prosla rigorozne testove pre togasto ce reci, po tvom iskustvu - ipak za ne verovati na slepo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jamicon (kineski kondovi) - glavobolja.kako je sve pocelo ?na nagovor mog dobrog drugara Dragana nacinih SE sa 6S4S,po ugledu na njegov, rad Tibora, samo sam promenio ulaz i drajverekoji su trebali da budu sa 6n6p i 6h30 sa 6sn7, koja mi je omiljena.zvuk je odmah bio super, cak i sa neusviranim lampionima, ali BRUM jebio NESNOSAN.od tog momenta pocinje igranka. pomerao sam trafoe, okretao ih, skidao,vracao i okretao prigusnicu ... nista.uradim jednosmerno grejanje za izlazne lampione ... nista.uradio jos trista ku..ca - palaca ... nista.na kraju mi padne napamet da kineske jamicone 47uF/400V koje sam kupiou da ne imenujem prodavnici zamenim sa elnama koje sam kupio kod Ivaila.da ne poverujes - brum nestao. nije se vratio cak i kad sam ukinuo jednosmernogrejanje izlaznih lampi.sad, znam da nisam lud, ali neverovatno mi je da je elna ne duplo vec 100 putabolja i kvalitetnija od jamicona.toliko. :drink:

Ko reče da prodaje Elne, Sale? Može neki link ili telefon?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ivailo Cvetkov

[email protected]

tel: +359888337444

tel kad je u Beogradu : 064 4307101064

kafana severac, u severnom bulevaru, gledano od vukovog

spomenika pre stadiona desno. oko 300m. svake poslednje

srede u mesecu. ulaz je simbolicnih 50din.

nije samo Ivailo, ima tamo tusta i tma ljudi.ima novih i polovnih

dzidza-bidza, vrlo korisnih. a veoma, veoma povoljno.

zadnji put sam kupio ruske uljne blokove, elne 450v, i veoma lepe

vintage kapice za potove. a bilo je i :drink: sa drugarima. tamo se

mogu sresti vidjeniji proizvodjaci cevnih uredjaja, moze se sresti

sergej, poznatiji kao dunavko, i drugi fini ljudi.

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...