Jump to content

Kvalitetni(ji) konektori po normalnim cenama ?


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ako hoces pogledaj 5. post u ovoj temi od weiss-a.To ti je dobra polazna tacka.Toliko si energije potrosio na pokusaje da budes duhovit da si davno mogao da se raspitas i kazes nam cene... Da si hteo. :tongue10: Pozdrav! :buehehe:

Хтео сам Ја и ДВД "Маркус Милера"!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хтео сам Ја и ДВД "Маркус Милера"!стоН_Колд

E, bas lepo sto si se toga setio! :tongue10: Ja ti ga snimio isto vece kad si izrazio zelju - ali kad je trebalo da organizujes preuzmanje na tome je i ostalo...Ja moj deo izvrsio - na tvoj deo se (po obicaju?) ceka mesecima. :buehehe: Pozdrav! :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stvarno Deda - urnis'o si temu .aj' sto temiu - izes temu .... nego bilo kakvu mogucnost dogovora , bar ovde .na koji nacin i kako mislis da ista kupis/nabavis/obezbedis , kad niti govoris sta ima u ponudi , niti posto je , i jos zavrces svaki post u hijeroglife samo da bi ista napisao .da ti posaljem jedno sto eura , pa mi kupi DIN konektora ;il' da ti trazim mini Lemo - a ti onda kazes da nema ?stavi sta ima u ponudi , da ljudi mogu da se odluce da li im treba ;ako neces - onda prestani da se meces i pusti nekog drugog da zapocne GB , ako im je do toga .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ама људу какви црни Хијероглифи?Лепо сам написао,скупите жеље и Ја крећем у акцију са комплетним списком.То није у питању продавница!Затим са ценама које сазнам правимо ГБ или не правимо.И шта је ту тако страшно.Ја никад ништа не пишем узалуд, само што је код мене такав начин писања.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...