Jump to content

Help - VCARD


 krvimozak

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Neko Vam je poslao visit kartu SMSom. To je nacin za razmenu kontakata iz imenika.Ime DORELBroj tel 063.......

Cudno. Iznad poruke je broj sa koga je poslata poruka a broj telefona koji se pominje u poruci je broj na koji je poruka stigla.Tesko da je to vizit karta...PS Telefon nije moj. :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cudno. Iznad poruke je broj sa koga je poslata poruka a broj telefona koji se pominje u poruci je broj na koji je poruka stigla.Tesko da je to vizit karta...PS Telefon nije moj. :wink2:

Elementary my dear Watson: Neko je hteo da pošalje nekom drugom broj phone-a onoga (kome tepa sa DOREL) na čiji je phone VC stigla ali je pogrešio u unosu broja na koji je slao...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elementary my dear Watson: Neko je hteo da pošalje nekom drugom broj phone-a onoga (kome tepa sa DOREL) na čiji je phone VC stigla ali je pogrešio u unosu broja na koji je slao...

Ziko, nisam vest sa mobilajzerima jer ih ne koristim, ali tvoje objasnjenje je razbistrilo vodu.Sada su mi neke stvari mnogo jasnije (a sticajem okolnosti i mnogo smesne...) :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ha,... opet proveravaš gospođin telefon. To nije lepo.... :acute:

Da je njen telefon u pitanju, sigurno mi ne bi bilo smesno...Iz principa joj ne kontrolisem pozive i poruke. Ustvari, ne zanima me, bolje receno.Nije ni vazno ciji je telefon, bitno je da je neko (znam mu broj i znam ko je) utripovao da je zensko vlasnik broja koji je poslao... Ima grdno da se iznenadi kada shvati gresku :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...