Jump to content

Piletova ostavstina


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 128
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Meni treba celo kućište, jer mi se čini da je identično sa plejerom od klinca (philips cd610) ako mogu prepakovati sve onda će meni ostatidisplej višak pa ga može gosp.Oliver dobiti (ako odgovara model).Hvala i pozdrav :acute: 

Nazalost meni treba za CD822 ( transport)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidim da je interesovanje za kablove. Izgleda sam se presao ovaj put ili je ipak neka pocetna cena kao orijentir pomogla.

 

Radi malo objasnjenja, radi se o Mundorf silver/gold zici precnika 0,5mm u beloj i zutoj teflonskoj izolaciji. Cena joj je u Schuro 23 evra metar http://www.hifituning24.de//hifi-tuning/mundorf_draht_loetzinn_weichenbau/silber_gold_draht_0-5mm/index.php sto bi recimo za interkonekt od pola metra bilo 2m zice za stereo kabel.

 

No nevezano za cenu poslusao sam oba kabla i mogu reci da je zvucno odlican. pricam o varijanti koju je Doktor prvu spomenuo. Konektori na drugom znatno losije sviraju od ovih srebrnih kopija WBT. Ja sam naveo kopija jer nema utisnut znak WBT a izgleda identicno kao i WBT

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li zna neko kako je prednja ploča stavljena na Piletovu kutiju, da li je šrafljena ili lepljena ? Ako je proces gradnje negde objavljen na internetu, treba mi link ka toj stranici. Hvala !

post-205-0-66560400-1384473088_thumb.jpg

post-205-0-73807300-1384473101_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li zna neko kako je prednja ploča stavljena na Piletovu kutiju, da li je šrafljena ili lepljena ? Ako je proces gradnje negde objavljen na internetu, treba mi link ka toj stranici. Hvala !

 

Šaraf glave idu iz kutije, navoj prema napred a prednje ploče sa kožnom oblogom imaju one matice u sebi sa zadnje strane. Malo je nezgodno ugurati ruku unutra pa odatle pritezati ali nije nemoguće.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlična ideja za pričvršćivanje prednje ploče, možda nekom bude od pomoći kod nekog sličnog projekta

 

Samo pazi, mislim da slepe matice nisu na 100% identičnim pozicijama na obe kutije pa ne mogu da se međusobno zamene bez blood sweat & tears...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...