Jump to content

Gde nabaviti kondezatore ?


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Nije sprdačina: Impuls sigurno zna gde se može nabaviti...... kako drugačije objasniti činjenicu da neke od navedenih obilato koristi i ugrađuje u kojekakva čudesa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma samo vi smislite sta hocete pa da napravimo narudzbenicu... Mozda se i ja prijavim za koji kond... Valjace i meni nesto od toga.

Moze ali pod novim uslovima :punk:CAR dobija pare unapred :rofl:Znaci skupimo se za nesto zbrojimo se koliko para - CAR-u pare aonda nabavka :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moguce :punk:

Ja i ako budem nabavljao bice posebno - jebes GB :rofl:

Pare unapred pa kad stigne....

U tom slučaju ti savetujem da dooobro pročešljaš onaj spisak koji sam dao, može se poprilično uštedeti; razlike u cenama mogu biti značajne ... evo npr. Banzai ima veoma lep i interesantan izbor delova, al' su mu zato cene ... Postavljena slika

Meni se isplatilo(prošao sam jeftinije nego bilo gde u EU) nabavljati Fostexe iz Madisounda i pored poštarine od $100(išlo se sa dva paketa zbog carine); a plus toga gomila ostalih delova koja je stigla uz njih me je koštala samo onoliko koliko je cena kod dobavljača(carina=0; transportni troškovi=0; provizija=0) ... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moguće ... ja sam samo ovlaš i onako na brzinu pogledao cene i zapala mi je za oko veeelika razlika u odnosu na Schuro kod Vishay MKP1837 kondenzatora te malo veća cena kod nekih drugih komponenti

no bez obzira na to, ponuda im je zaista odlična Postavljena slika

još ako nema problema sa poručivanjem i slanjem delova za Srbiju(za razliku od Schuro-a sa kojim nikako nisam mogao uspostaviti komunikaciju, te mi je delove poručio i poslao poznanik koji živi i radi u Nemačkoj), onda kapa dole za Banzai Postavljena slika

u svakom slučaju preporuka da se malo procunja po netu pre nabavke delova ostaje ... može se ponekad zaista poprilično uštedeti na taj način Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...