Jump to content

Trazim zvucne kutije


crni.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 72
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

....ok momci, salim se malo, meni je bilo glupo da pitam direktno nekog od vas,.....

znas onu izreku - posle ********* nema kajanja :rofl:nisi mali - znas kako ide sa pravljenim stvarima - ili kupujes sta ima u ponudi , ili ides na customto sto bude u ponudi - kako kada za custom - sve je pitanje dogovora , ali ne moze jeftino
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u ponudi nista nije bilo, a za custom je malo zez sto ne mozes da cujes sta ce ispasti osim ako ne postoje vec gotovi projekti koji se mogu cuti.moja najveca zelja je bila da od mojih postojecih drajvera se doda po jos jedan i napravi podnostojeca kutija u d'apolito konfiguraciji. pored drajvera iskoristi se sve sto moze: delovi za skretnicu, konektori...vidim na sajtu nese napijala da je pravio neku kutiju sa vifa drajverima, pozovem ga, ispostavim zelju, a on mi odmah da do znanja da se od skretnice verovatno nista ne moze iskoristiti, da mi ne savetuje d'apolito zbog velicine kutije i da je bolje klasican raspored. za par dana dao ponudu u dve verzije: skuplja,sa kutijom od brezovih ploca, specijalnim ukrucenjem i dampiranu keramickim plocicama i jeftijiju, klasicno izradjenu kutiju od medijapana. skuplja verzija koja je ukljucivala samo kutiju i skretnicu je bila blizu mog budzeta, a jeftinijoj nisam verovao da ce ispuniti moje potrebei tako, shvatio sam da ozbiljan custom proizvod trazi i ozbiljne pareu price kako se moze napraviti perpetum mobile za male pare ne verujem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........i tako, shvatio sam da ozbiljan custom proizvod trazi i ozbiljne pare.......

upravo tako , u manjoj ili vecoj meriono sto bih ja licno , vodjen samo svojim preferencijama , napravio bilo kom drugom je nesto slicno onome sto svira kod Hifisha (napravljeno u njegovoj organizaciji)uz napomenu da je Hifish u celu pricu krenuo na cart blanche ........ nadajuci se da ga necu uvuci u Neverland :rofl:nista drugo ne bih mogao da pravim jer - kao prvo - nisam vise u toku sa modernom produkcijom drivera i - kao drugo - i ne interesuje me da budem u toku
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...