Jump to content

Zvučna karta


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 45
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Потребна ми је звучна карта за уградњу у рачунар:- исправна- ништа скупоцено али не и нешто баш јефтиноСве опције могуће:- куповина- замена- поклон :punk:стоН_Колд

jel ti valja sound blaster awe 64 goldpost-38-125692697165.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ух кад ме сад шлог није стрефио, колико :punk:?стоН_Колд

Pola od ovoga i oslobođen si troškova transportahttp://cgi.ebay.co.uk/Creative-Soundblaster-AWE64-Gold-ISA-28MB-RAM-Very-RARE_W0QQitemZ110446952442QQcmdZViewItemQQimsxq20091018?IMSfp=TL091018131001r18276da te nebi šlog strefio :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pola od ovoga i oslobođen si troškova transportahttp://cgi.ebay.co.u...018131001r18276da te nebi šlog strefio

--------------------------------------------------------------------Мени то много, цео рачунар не вреди толико :punk:. --------------------------------------------------------------------Ок, има ли ко нешто пријамчљивије?стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

боље сада ја да покварим забаву,него кад већ падну новци и карта види пута.Колико је мени познато SB AWG 64 Gold звучна картица је за ISO слот, а сада је мало таквих плоча.Што ће рећи може ал за P1,евентуално P2.Колега стоН, таква једна катра се налази на 100м од ваше резиденције(свира осталом садржају прашњаве фијоке),па ако вас ипак занима јавите се.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Колико је мени познато SB AWG 64 Gold звучна картица је за ISO слот, а сада је мало таквих плоча.

Postavljena slika

Khm, khm, kolezi Radare Postavljena slika ne znam kako dotični slot zovu u BiH, al' u ovim krajevima(a i šire) ga zovu ISA(Industry Standard Architecture) Postavljena slika ...

P.S. ne zamer'te na ovoj maloj(a dobronamernoj) korekciji Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slikaKhm, khm, kolezi Radare Postavljena slika ne znam kako dotični slot zovu u BiH, al' u ovim krajevima(a i šire) ga zovu ISA(Industry Standard Architecture) Postavljena slika ...

P.S. ne zamer'te na ovoj maloj(a dobronamernoj) korekciji Postavljena slika

Хвала на услузи. :punk:

Видео сам и ја да сам погрешио у словној ознаци,али нисам имао могућност да исправим јербо ми је истекло време за едит.

П.С. слабо функционишем без јутарње кафе,одо да ставим лонче :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хвала на услузи. :punk:

Видео сам и ја да сам погрешио у словној ознаци,али нисам имао могућност да исправим јербо ми је истекло време за едит.

П.С. слабо функционишем без јутарње кафе,одо да ставим лонче :rofl:

Nisam ni (po)mislio da je u pitanju bilo nešto drugo .Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

У реду је колега, рекли сте своје!стоН_Колд

Laki je malo nervozan :rofl:;):) dobro ako ne može pola one cijene jel može pola ovehttp://cgi.ebay.co.uk/creative-Sound-Blaster-Awe64-Gold-CT4390-ISA-Sound-Card_W0QQitemZ280359072109QQcmdZViewItemQQimsxq20091015?IMSfp=TL091015197002r7213 :punk::):rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.............него кад већ падну новци и карта види пута...........

Kolega ovde će da padnu novci kao što će padne snijeg na moru prvog avgusta bilo koje godine :rofl: :rofl: ;) a što se tiče toga karta je ISA i može i u ploče P3 gdje je meni radila. :punk: valjda sastavljač kompa koji neće da oda tajnu konfiguracije to zna :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolega ovde će da padnu novci kao što će padne snijeg na moru prvog avgusta bilo koje godine :rofl: :rofl: ;) a što se tiče toga karta je ISA i može i u ploče P3 gdje je meni radila. :punk: valjda sastavljač kompa koji neće da oda tajnu konfiguracije to zna :)

Знао ја једног што је говорио да га само снег у Сахари може изненадити.Једног дана је дошао и констатовао да га више ништа не може изненадити.Може и у P3,слажем се,али без увреда ко још данас саставља такве конфигурације?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...