Jump to content

Zvučna karta


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Знао ја једног што је говорио да га само снег у Сахари може изненадити.Једног дана је дошао и констатовао да га више ништа не може изненадити.Може и у P3,слажем се,али без увреда ко још данас саставља такве конфигурације?

Pa dada kao što vidiš ;):) :) samo da se nađemo oko cijene :rofl: na prvu je reagovao kao je reagovao :punk: malo nervozno al ajde :rofl: da vidimo kao će raguje na drugu ponudu :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 45
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma nagazio je verovatno negde brand name P-3 i ljosnuće unutra 1TB hard (bolji je oko 100 evra) i neku zvučnu kartu unutra. Ako je samo za muziku šta će ti bolje ? Slušao sam ja muziku i kad sam imao P-3. Treba mu samo OS i neki plejer i mašina ima da leti (a i zimi)... to je to :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nagazio je verovatno negde brand name P-3 i ljosnuće unutra 1TB hard (bolji je oko 100 evra) i neku zvučnu kartu unutra. Ako je samo za muziku šta će ti bolje ? Slušao sam ja muziku i kad sam imao P-3. Treba mu samo OS i neki plejer i mašina ima da leti (a i zimi)... to je to :punk:

П4 је у питању!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nagazio je verovatno negde brand name P-3 i ljosnuće unutra 1TB hard (bolji je oko 100 evra) i neku zvučnu kartu unutra. Ako je samo za muziku šta će ti bolje ? Slušao sam ja muziku i kad sam imao P-3. Treba mu samo OS i neki plejer i mašina ima da leti (a i zimi)... to je to ;)

Tačno kolega muzika na P3 radi bombončićAjde da skratim, pošto kako vidim dok sam bio odsutan (a morao sam leći da odspavam bar noćom) dešavaju se stvari da je priča krenula pogrešnim tokom što se tiče kartice.Kako sad opet moram biti odstutan da nebi nastavili pogrešnim pravcem:Dedi poklanjam karticu što sam imo namjeru i prvi put, al godine čine svoje pa ne ukapira. :punk::) Elem neka organizuje prevoz i ima je.Uzgred imama:dva cd za komp jedan SCASI jedan obični TEAC, mislim da oba rade, jedan HDD SCASI IBM od 10gb, jedan maxtor od 40GB ispravniidva procesora pentium 2 na 233Mgh sve zaostalo iz P3 koga sam rashodovao pa ako kome treba može se sve poslati o jednom trošku i to sve za bedža.Toliko oko novci :):rofl: :rofl: :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...