Jump to content

Novi zvučnici


zocky

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 41
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nadam se da FFL čita ovu temu...Svaki savet i predlog je dobrodošao.@AZZUROOvih mid-basova valjda više nema na lageru kod trgovca gde su naručeni... a svaka nabavka ovakvih stvarčica je kod nas posebna avantura :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nadam se da FFL čita ovu temu...Svaki savet i predlog je dobrodošao.@AZZUROOvih mid-basova valjda više nema na lageru kod trgovca gde su naručeni... a svaka nabavka ovakvih stvarčica je kod nas posebna avantura :)

Kako bih ja to trebao nazvati kod nas u Crnoj gori he he nemoguca misija...Uzmi visaton ili ostavi :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Potraga završena zahvaljujući Zvuovom predlogu.Neće biti "Waveguide", naručen je par T25C003 i dva para CA18RNX.Drajveri treba da stignu do kraja ovog meseca, sudeći po tome šta je ortak postigao sa malecnim AL130 uopšte ne sumnjam da će sa ovima ispasti sjajan zvučnik.Zahvaljujem na trudu svim učesnicima u ovoj temi! :BeerMugCheers:

:drinks:Samo treba obratiti pažnju na skretnicu. Imate mernu opremu ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inače, pomenuti waveguide prodaje Željkor:http://www.diyaudio.rs/topic/5082-p-waveguide-h-65/.... tako da možete da probate i to. Malo ulaganje koje puno znači.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:drinks:Samo treba obratiti pažnju na skretnicu. Imate mernu opremu ?

Ima ali nikako da je pustimo u pogon zbog moje nedovoljne upućenosti u tu vrstu merenja...Moram time "fundamentalno" da se pozabavim a početak učenja vazda pomeraju neki tekući projekti.... sve u fazonu "još ovo i ono pa ću..." :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

proveri sa FFL-om da li odgovaraju za Impulse Lali kutije po parametrima - njemu je to jos sveze , a meni Lali folder trenutno nije pristupacan

Sa ovim driverima Impulse H6 - ne.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inače, pomenuti waveguide prodaje Željkor:http://www.diyaudio....waveguide-h-65/.... tako da možete da probate i to. Malo ulaganje koje puno znači.

O tome odlučuje majstor.Možda sa ovim visokotoncem koji će se koristiti ne treba ta "proteza"?

Sa ovim driverima Impulse H6 - ne.

Hvala na odgovoru!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Poklonila za 200 evra. Baš je poklon :rofl:To su trebali biti njeni zvučnici (tj. njeni novci, a ja ih birao) ali je krenula za Švicu pa sam joj dao novce, a njih u prodaju. Ko bi rekao da će da se vrati posle godinu dana :) , a meni je bilo mnogo da imam 800 evra vrednosti drajvera da stoje na policama.Seas CA18RNX 4 komEminence Deltalite II 2512 2 komSelenium D220Ti 2 komB&C DE500-8 2 komAlpine SWE 843E 2 kom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...