Jump to content

druzenje


Solaja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Kamo neke slike....sta se popilo....jel bilo nesto za meze... :whistle2:Jel bilo nekih bilateralnih zakljucaka i saglasnosti....oko buducih projekata :oke:Da li je bilo neke retrospektive na dosadanjm uradcima... :acute:Salim se, naravno! :wink2::drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kamo neke slike....sta se popilo....jel bilo nesto za meze... :whistle2:Jel bilo nekih bilateralnih zakljucaka i saglasnosti....oko buducih projekata :oke:Da li je bilo neke retrospektive na dosadanjm uradcima... :acute:Salim se, naravno! :wink2::drinks:

Јел си био са лепшом половином?

Pijuckala se dunjevaca (doktor mi prepisao sto vise voca,doduse nije mi rekao u kakvom agregatnom stanju) i pricalo se o opstim temama.Dobio sam i 4 BF862 pa mozda i napravim nesto na tu temu.Bio sam sam ali mozda neki drugi put odem i sa mojom lepsom polovinom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pijuckala se dunjevaca (doktor mi prepisao sto vise voca,doduse nije mi rekao u kakvom agregatnom stanju) i pricalo se o opstim temama.Dobio sam i 4 BF862 pa mozda i napravim nesto na tu temu.Bio sam sam ali mozda neki drugi put odem i sa mojom lepsom polovinom.

Ха чувени доктор и његова терапија :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se sinoc druzio sa Sipijem.Prici nikad kraja a najmanje smo pricali o Hi fi-ju.Prodje 4 sata ocas posla.Ne zalim se nit se hvalim.

E pa morace to da se ponovi u Februaru, ako primate jos jednog pacijenta na vocnu terapiju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li Vlado nesto najavljujes?Doktor mi je rekao da je terapija delotvornija kad je lecenje kolektivno.Dobrodosao.

Planiram u Februaru da se pojavim. Roditelji mi slave 50 godina braka, pa dolazim... Ne mogu to da propustim.V
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pijuckala se dunjevaca (doktor mi prepisao sto vise voca,doduse nije mi rekao u kakvom agregatnom stanju) i pricalo se o opstim temama.temu.

....лечио човек ракијом чир на желуцу и после пола године отишо на контролу.Доктор констатовао да нема више чира,али се појавила цироза јетре.На то ће човек-мајку ли му љубоморну,криво му што сам излечио чир па морао нешто да ми пронађе.Ако вам зафали неко да објасни технолошки поступак добијања течних витамина на традиционални начин јавите. :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако вам зафали неко да објасни технолошки поступак добијања течних витамина на традиционални начин јавите. :oke:

Zbog ovog volim nasu zemlju i ljude.Nesebicno nude pomoc kad je najteze i kad treba da se najvise potegne.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...