Jump to content

konstruiranje zvucnih kutija


AZZURO

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Super! Neko ko je polu-priučen dobio ambiciju druge podučavati. Ima li šta gore od toga? Armija novih pogrešno naučenih. 4 stalno zaposlena sa punim radnim vremenom ne bi to mogla ni kleštima ispraviti.

Nemoj tako, vidi na primjer, ovu mudru i nadasve koristnu pouku:"Na primjer treba namotati 170 navoja, uzmete 17 kamenčića i nakon svakih 10 namotaja odvojite jedan kamenčić sa hrpe i kad ponestane kamenčića motanje je gotovo."Pa ja da imam 3 zivota ne bi se setio tako neceg bistrog... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj tako, vidi na primjer, ovu mudru i nadasve koristnu pouku:"Na primjer treba namotati 170 navoja, uzmete 17 kamenčića i nakon svakih 10 namotaja odvojite jedan kamenčić sa hrpe i kad ponestane kamenčića motanje je gotovo."Pa ja da imam 3 zivota ne bi se setio tako neceg bistrog... :buehehe:

Što ti do sad brojao na prste? :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što ti do sad brojao na prste? :rofl:

Jes' i to na one na nogama (rukama motam pa nemogu na njih da brojim) - zato nikad nisam ni namot'o vise od 100 namotaja... Obashka sto mi zebu noge kad motam jer skinem carape da vidim prste.... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi druze, jedes mnogo slanine!!! Ko kad je Lala bio kod doktora i doktor mu kaze da mora da smanji slaninu jer dize pritisak, a Lala kaze, Da doktore i zebidu noge! A doktor pita: Kako Lalo zebu noge od slanine? Pa lepo doktore, od slanine mi se ona stvar digne pa mi povuce jorgan pa mi sve noge zebidu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi druze, jedes mnogo slanine!!!

Ja ovo shatam kao pohvalu.

To su mi amputirali, ali to je tacno ! Jel vi's kakve su to muke? Pa ti budi DIY-er... :buehehe:

Dobro parče pančete još pobibereno sa i malo bijelog luka (samo da se ne prećera zarad lepče polovine) čini čuda :buehehe: :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sajt treba posmatrati kroz prizmu onih kojima je namenjeno .....početnicima .....i nema problema . U principu neke stvari su objašnjene krajnje jednostavno , ali to i jeste poenta da se ljudi zainteresuju i da vide ponešto šta nisu znali .....a da u startu nije komlikovano i da se preplaše ........eve mene .....pet godina pričam kako merenje nije komlikovano iako znam da i oni u Cernu ne znaju da naprave kutije .....ali ja i dalje pričam da je to krajnje jednostavno .PS Ford je za svoj model Focus naveo da ima primarni cilj da skrene pažnju kupaca sa za to vreme neprikosnovenog Golfa .........nakon niza godina ja vidim više Focusa po ulici , nego golfova .......PSS pravo pitanje za postavljača teme može biti a šta je to novo i interesantno za tebe na tom sajtu .......PSSS ideja sa kamenčićima nije loša , ja se uvek prehebem kad motam zavojnice .......mada sam počeo i skalper da koristim u zadnje vreme .....jednostavno zasečem žicu i vidim gde sam .....kod mene to ide namotavanje pa onda odmotavanje , pa kad se previše odmota onda se sa feritnim jezgrom 'domota ' ...i ne možeš pogrešiti i da hoćeš PSSSS o kablovima .....Kimber je u svom patentu namerno pogrešio raspored vodova .....četiri žice sa tačnim rasporedom motanja i pogrešnim spajanjem .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko nema brojač....

nek' ode na auto otpad i izvadi mehanicki brojac kilometraze iz fice, keca i sl., malo se poigra njime i eto...A ima i gotovo:http://www.proelectr...ANICKI-9810.htmhttp://www.kupindo.c...jac-nemacki-novhttp://www.nonstopsh...nickim-brojacemhttp://www.limundo.c...brojac-/3358517http://knok.ba/artikal/22118/Voltcraft_mehanicki_brojac_MC-1
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemam komentara za pojedince koji sebe smatraju sveznalicama.. link ce nekome dati nesto od savjeta a iskopmlekiranoj osobi nece dati apsolutno nista

Problem je što ima i pogrešnih stvari. A onda drugi nauče pogrešno, i ko će to posle ispravljati.Ti si pokrenuo temu sa namerom da postaviš link ka "korisnom sajtu", a ne znaš ni šta je to.Probaj prvo sebi da učiniš uslugu, i za početak da pronađeš linkove ka sajtovima koji su zaista korsini i dobri, i ono što je napisano na njima je tačno. Kao i literaturu. I dalje postoje pisani tragovi na papirima i u knjigama.Da bi i sam znao šta je zaista korisno i dobro napisano, moraš da poradiš i na svom znanju, pa tek onda da daješ savete.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

osim ako nekima smeta" .hr " na kraju to je druga prica

(Posle prolaska kroz thread više puta, moram da pitam)

Ako Vam nije teško, pokažite gde ste videli da to „.hr“ nekome smeta da bismo mogli da uklonimo taj i takav post... Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj sajt je namjenjen za pocetnike... osim ako nekima smeta" .hr " na kraju to je druga prica

Joj covece, al ti zabrazdi!!! Za tvoju informaciju na ovom forumu imamo potpuni pluralizam nacija i nacionalnosti... dakle po nacionalnosti na ovom forumu su ljudi uglavnom dzedaji (skraceno DIY), te prema tome sa .hr nema niko nikakav problem cak naprotiv... Procitaj post od Bokija pa pokusaj da razumes...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj sajt je namjenjen za pocetnike... osim ako nekima smeta" .hr " na kraju to je druga prica

Kontam da ti smeta što te Boki nagazio (s pravom po mom mišljenju) ali nije lepo da ukoliko imaš problema sa drugim nacionalnostima, prenosiš to na forum.Onaj ko nema problema ne bi ni primetio tako trivijalnu stvar kao što je vlasništvo domena.Meni je zapravo skroz simpatično da čitam pisanije nekoga ko ne piše/govori baš kao ja (Revoxa i Sstrsata pogotovo :) )EDIT: A mene pretekoše i Žika i Aca :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...